Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A creeper zöld és robbanó a...

A creeper zöld és robbanó a Minecraft-ban?

Figyelt kérdés
2011. szept. 30. 15:03
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ja. szerintem kicsit hasonlit a kaktuszra
2011. szept. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
ja xD
2011. szept. 30. 15:59
 3/8 anonim válasza:
100%
Engem párszor megszopattot, mert lementem a bányába ott volt 3 meghaltam fát vágtam kint meghaltam. Utálom őket, de jó amikor egymást robbantás szét! :D
2011. okt. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
68%
Persze, az! És ilyen hülye fordított smiley feje van! xD
2011. okt. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
2011. nov. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos...Creeper az egy vicces szopatós dolog az mca-ban.....ez a 2 db herén járó zöld műbré xD taktiták vannak....özel jön (nem tod megölni) esc....peacefull vagy mi és vissza amiben voltál és volt nincs creeper xD
2012. jan. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, pontosan. Ha megölöd, puskaport kapsz tőle, ha egy csontváz öli meg, zenelemezt kapsz tőle.
2013. júl. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

És persze van az elektromos creeper, ami azt hiszem ugyanígy néz ki, csak mintha valami kék buborékban lenne, és akkor keletkezik, ha egy villám belecsap egy creeperbe(ritka).

Sajnos az elektromos creeper sokkal nagyobbat robbant, mint

a creeper, de szerencsére nagyon ritka is. Ha meglátsz egyet, ajánlom, hogy akkor támadd meg, ha már értesz ahhoz, hogyan kell a creepereket megölni, ha nem tudod, akkor inkább fuss el tőle. A TNT robbanásánál 60%-kal erősebb, míg a creeperé a TNT-nél is gyengébb.

2013. júl. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!