Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogyan lehet továbjutni az...

Hogyan lehet továbjutni az Assasins Creed-ben?

Figyelt kérdés
Ahogy be akarok menni Jeruzsálembe, rögtön kilép a játkéból. Az igaz hogy letöltöttem, de ezen kívül letöltöttem még 6 más verzióját és ott is ugyanezt csinálta. Mi a baj?
2010. dec. 22. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy mi a baj, azt én se tudom, de az Assasin's Creed tipikusan az a játék, amit ha 50szer letöltesz máshonnan, akkor is szar. Szerintem ha mindenféleképpen ki akarod játszani, érdemes lenne megvenni eredetibe, mert én is próbáltam rengeteg torrent verziót és esély nincs hogy minden klappolni fog :(
2010. dec. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy letöltötted. Ez a lopott változat hibája.


Jó szórakozást:

[link]

2010. dec. 22. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Olvass utána erre szakosodott fórumokon. Biztos vagyok benne, hogy van rá megoldás.
2010. dec. 22. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
van rá megoldás, de már régen játszottam vele, asszem 2 vagy 3 fájlt kellett kicserélni
2010. dec. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek
2010. dec. 25. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!