Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Vannak még ilyen játékok?

Vannak még ilyen játékok?

Figyelt kérdés
Olyan játékokra gondolok, amikben vannak szuperképességeink. Mint pl Mass Efect, Crysis, Fable, Halo, Singularity, Prince of Persia, Star Wars the force unleashed, vagy a Half-Life 2-ben a gravity gun. A trine-ben is tetszett a varázsló. Remélem érthető voltam:)
2010. dec. 20. 18:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
bioshock
2010. dec. 20. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A demóját már kipróbáltam de túl horrorisztikusnak tűnt. Lehet teszek vele még egy próbát.
2010. dec. 20. 19:12
 3/12 anonim ***** válasza:
Prototype. Persze, ha megvan a géped hozzá. Nem mellékesen elég mód véres és brutális, szóval ha kedveled a játékokban az erőszakot, melegen ajánlom, elég látványos tud lenni.
2010. dec. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A gépem nem valami jó, de van Xboxom. Nem baj ha a játék véres, az Xmen Wolverine is jó volt:P Csak félelmetes ne nagyon legyen, mint a Dead Space. Köszi a válaszokat.
2010. dec. 20. 20:52
 5/12 anonim ***** válasza:
FinalFantasy részek?
2010. dec. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
God of war 1-2-3.
2010. dec. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Pedig Bioshock és Bioshock 2 szinte kötelezö játék :)

Nagyon hangulatos és rég nem csináltak hozzá hasonlót már.. a helyszín is különleges és egyedi. Igaz, hogy 18+-os, mert ijesztö, de mellette rengeteg képességed van és a sztori is nagyon jó :)

Mindkét részt ajánlom :)


16/L

2010. dec. 21. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

A God of War tudtommal csak PS-re van, vagy tévedek? A Final Fantasy olyasmi mint a Fable? Néztem már,de nagyon RPG-nek tűnt:/

00:45 rábeszéltél, majd kipróbálom:) De csak nappal XD

2010. dec. 21. 12:45
 9/12 anonim ***** válasza:
Amúgy igen,hasonló mint a Fable.
2010. dec. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
a god of war szerintem félelmetes lenne neked..egész csak harcolás, és csak ugy fröcsög a vér midneütt, kitépi a szemét, lesazkitja a fejét, ki a máját, be a kardját.....:D
2010. dec. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!