Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek érdemes most...

Szerintetek érdemes most ps2-t venni?

Figyelt kérdés
Olyan 20e körül tudnék venni, és azt szeretném megtudni, hogy érdemes-e venni? Akinek van az írjon pár szót róla, hogy mennyit játszik vele, mennyire jó stb.
2010. dec. 12. 13:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Nagyon jó és olcsó is. Nekem van. A játékok is nagyon olcsók, de még mindig egyszerű venni (pl: CD GALAXIS)! Néz róla videókat, és ha tetszik akkor szerintem nyugodtan vehetsz, engem eléggé lekötött!
2010. dec. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A PS2 egy elég régi konzol már. Idén volt kilenc éves. Ha nem nosztalgiázni veszed, akkor nem hinném, hogy megérné.


Vegyél PS3-at. Drágább ugyan, de többet tud, megy rajta az összes friss játék, és a PS2-eseket is támogatja... megint.

2010. dec. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az új Slim verziók alig játszanak le valamit a régebbi PS verziók játékaiból, amúgy is csak Slim-et lehet már venni (aki még mindig régi PS3-mat venne az elég nagy idióta, már bocsánat)!
2010. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

(ezt nem értem mire mondon, hogy régi ps3)

Azért szeretnek ps2-t mert ennyit ki tudok adni érte, és ha használtan veszem akkor még olcsóbban kijövök. Ha tehetem akkor vastagot vagy vékonyat(slim) vegyek? Tud valamelyik többet a másiknál? Bár jövőre már lejár a ps2, még akad rá játék bőven szerintem. ps3-ra sajnos nincs pénzem.

2010. dec. 12. 16:37
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy eladó ps2-m viszonylag olcsón,hol laksz?
2010. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Pécsett lakom...de csak karácsony után tudok venni mert akkor kapok elég pénzt, de azért írhatsz árat adatokat stb.
2010. dec. 17. 19:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!