Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » WoW vagy nem WoW, ez itt a...

WoW vagy nem WoW, ez itt a kérdés. Te mit tennél?

Figyelt kérdés

A véleményetekre lennnék kíváncsi, elsősorban annak a véleményére, aki már játszott valaha a WoW-val vagy tudja, hogy mi az, hogy MMORPG.

Szóval 2 évig Wow-oztam és nagyjából 2 éve nem is játszom. Azért hagytam abba mert úgy éreztem kezdi felemészteni az életemet és akkor sikeresen megálljt tudtam a dolognak parancsolni. Azóta eltelt az a 2 év és egy kicsit hiányzik, nem a kockulás meg ilyenek csak úgy egy kicsit az a világ, vagy nem is tudom, egy kicsit hiányzik.... Mostanában gondlotam rá hogy esetleg visszamegyek, nem olyan szinten mint anno csak néha questelgetni a cataclysmával, fejlődgetni, örülni a két új fajnak meg ilyenek, semmi ilyen guildes raidelős kockulás. Szerintetek engedjek a kísértésnek? Most tényleg úgy tekintek rá mint bármilyen másik játékre tehát akkor játszanék vele amikor ÉN akarok, és próbálnék nem engedni a kísértésnek.

Mit tegyek? Te voltál hasonló helyzetben?

Köszi a válaszokat és hogy idáig elolvastad. :)


2010. dec. 11. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Mibajodvan?

Add már meg a lakcímed, hívok egy dokit hozzád, mert ott bajok vannak xD

2010. dec. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már sikerült leszoknod róla, akkor többet már nem lesz nehéz, ha netán megint rászoknál:) Velem vagy 6x-szor volt, hogy rászoktam, de egy Uninstall-al rögtön leszoktam róla.Szóval szerintem bátran játszhatsz vele, ha már egyszer sikerült leszokni:)
2010. dec. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első szövegértés....(mint oviba XD)megkéne érteni.Nekem soha nem volt WOW-om mert nem engedik,de attól még tudok róla 1-2 dolgot.Azt osztálytársamnak van szette,aztán fél-1 éve kb. már nem annyira sokat játszik vele.Szóval meglehet unni szerintem,mint minden mást.Nekem sims 2-im vannak volt mikor rászoktam,de most épp nem.Azért szoktam vele játszani(de ha elkap a szokás akkor sokat)de aztán megunom és kész.
2010. dec. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
húú ha olyan lenne a WoW, mint 2 éve, még most is játszanék. rengeteget játszottam, de 3.3 óta élvezhetetlen, nem ajánlom a visszatérést, sajnos már MMORPG-t kell kereseni :(
2010. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
más*
2010. dec. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Miért lett élvezhetetlen? Mi történt a 3.3 ban?
2010. dec. 12. 17:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!