Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A GTA IV-em több évnyi gondnél...

A GTA IV-em több évnyi gondnélküli futtatás után nem indul el! Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég letöröltem a gépemről a GTA IV-et, mert már 2 éve játszom vele, mellette meg még ott van a kiegészítő pack is (minden eredeti, az EFLC rendesen működik).

Pár hete megjelent a GTA IV-hez egy magyarítás, amikor ezt láttam, ismét kedvet kaptam, hogy újrajátszam, így fel is installáltam!

Rendesen, probléma nélkül feltelepített, ekkor el akartam indítani, hogy majd a GFWL-on keresztül befrissítem, aztán mehet a móka! Hát nem így lett!

Rákattintottam rutinszerűen a LaunchGTAIV.exe fájlra, hogy elindítsam, de az égvilágon semmi sem történt! Megnéztem a feladatkezelő feladatai közt, hátha csak lassan tölt, de egyáltalán meg sem jelent a folyamatok között! Ekkor rányomtam a GTAIV.exe-re, hogy hátha onnan elindul... Onnan sem indult, mert ott meg azt írja, hogy indítsam a LaunchGTAIV.exe-vel...

Ekkor rájöttem, hogy nincs fenn a gépen a RGSC, mert az új verziók már nem kérték! Felraktam, így is ugyanaz a helyzet (hozzátenném, hogy a játék könyvtárában egyik másik .exe sem működik, mint a "Revoke License.exe", vagy a "gtaEncoder.exe", és a gta4Browser.exe" sem, ugyanúgy nem csinálnak semmit!).

Erre, gondoltam, hátha csak valamiért ezt a régi verziót nem engedi futtatni... Letöltöttem a legújabb PATCH-et, így sem működött, ugyanazzal a helyzettel, nem indul el a LaunchGTAIV.exe...

Néztem a neten, mi lehet a probléma, sehol semmi... Befrissítettem a DirectX-et, a .NET-et az Nvidia Driver-t, a GFWL-ot, és a többi ilyesmit is, ugyanaz még mindig!

Ebben meg az a leggázabb, hogy eredeti, és hogy ezelőtt ha 50-szer nem volt újratelepítve, mindenféle futtatási gond nélkül, akkor egyszer sem! Azt hiszem már mindent megpróbáltam, többször még így is újrainstalláltam, és ugyanaz a helyzet!

Mi lehet a gond? Fontos lenne!

(mellesleg 32-bit-es Windows 7 Ultimate-et használok, ezen is már egy csomószor újrainstalláltam)


2010. dec. 7. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
A játék használ egy SecuROM nevezetű másolásvédelmet, amely lekorlátozza a telepítések számát. Nem lehet, hogy elérted a max limitet?
2010. dec. 9. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 baba121 válasza:
nekem is ugyan ez volt a gta iv vel és a gta iv episodes from liberty city vel nem tudom a hiba okát de jólenne nekem is tudni
2011. aug. 13. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!