Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valaki leírná nekem lépésről...

Valaki leírná nekem lépésről lépésre a sims2 állatos krónikák crackelését?

Figyelt kérdés

letöltöttem torrenten az állatos krónikákat,elvileg cracket is sikerült hozzá letöltenem,csak most elakadtam,mert sehol se találtam egy normális leírást,ami lépésről lépésre,érthetően írná le ennek a játéknak a crackelését!

Nagyon megköszönném,ha vki segítene!:)


2010. nov. 30. 11:30
 1/3 anonim válasza:
XD a sims 1 kicsit kompikalt, na de segitek... feltelepited a simset, s krekk nelul birod cdrol jatszani, na de ha mindenkepp crackelni akarod, akkor oda ahowa fel lett instalalwa a sims, abba a mappaba, belemasolos azt oszt amit letoltottel.... es mar megy is a jatek... irj nyugodtan ha nem megy......
2010. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

mondom,h torrentről töltöttem le,és nem cd-n van:)

és teljes káosz....:D:D

lehet,h szar torrentet szedtem le xD

ha torrentbe otthon vagy,akkor linkelhetnél nekem egy megbízható sims 2 állatos krónikák torrentet meg cracket is :) <3

2010. dec. 3. 09:57
 3/3 anonim válasza:
ha adsz egy email cimet, akkor elkudom az egesz jatekot....
2010. dec. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!