Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ajánlanátok valami jó multipla...

Ajánlanátok valami jó multiplayer játékot?

Figyelt kérdés

Eddig cod2-vel tudtam néha, de már az sem megy, mert nem eredeti volt, és az xfire sosem akart nekem működni. Szögezzük le, nincs nagy gépem, tehát gtaIV-és hasonlókban nem gondolkozok. Intel 2magos 2ghz-s procim van, 3gb ram, intel mHD 4500-as vidikari (notebook), win7. Szeretem a háborús, lövöldözős játékokat, és ha lehet, simán rendben menjen nem eredetiben is a multi. (nincs pénzem eredetire, xbox-ra gyüjtök).

Igazából cod2-höz hasonló játék kéne, mert ez egy régi kedvenc, de hát nem tudok multizni vele sajna. Tehát miket ajánlanátok nekem? Előre is köszönöm! Jöhet minden mennyiségben......


2010. nov. 24. 22:10
 1/3 anonim válasza:

[link]



Én már meguntam a sok hacker-től...

2010. nov. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én a Medal of Honor - Allied Assault-ot ajánlom.Ezt is ugyanazok készítették, mint a CoD1-2-4-6-ot, mint a Medal of Honor - Allied Assault-ot, csak más néven.Szerintem nagyon jó, még nem eredetin is lehet vele játszani.De ha esetleg megtetszene, és megvan az Xbox szerintem áldozzál rá majd egy kis pénzt, mert komolyan megéri az árát:)
2010. nov. 25. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
counter strike source, én is tört szerón nyomom
2010. nov. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!