Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen kis gépigényű multiplay...

Milyen kis gépigényű multiplayer játékot ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor ne az a szimpla legyen, h mindenki megy a maga feje után és kész hanem normális "élet" menne ott, lehetne irogatni(de az öldöklés/kocsikázás ki ne maradjon;)).
2010. dec. 12. 18:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

milyen típusúra gondoltál?

fps?szimulátor?rpg?

2010. dec. 12. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A nézet mindegy csak ne legyen zavaró, és igazából valami olyasmire gondoltam, mint a GTA SA multiplayer RPG szerók csak több lehetőséggel.
2010. dec. 12. 18:22
 3/14 anonim ***** válasza:

háááát rpg-ben annyira nem vagyok otthon, én wowoztam sokáig, meg silkroad


szóval sajnos ebben nem tudok segíteni

2010. dec. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Igazából nekem mindegy, h rpg vagy más...

A lényeg: jó legyen...

2010. dec. 12. 18:32
 5/14 anonim ***** válasza:

cod - black ops

star wars the unleashed force 2

2010. dec. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én a cod2-őt tudom ajánlani :)
2010. dec. 12. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Hát GTA: Vice City, San Anreas amit ilyen nagy területű, autókázós, és viszonylag kis gépigényű.


Pár fokkal nagyobb gépigény a Garry's mod, nah abban aztán kiélheted magad :D ez egy virtuális Source alapú játszótér, igazából annyi hogy a létező összes Source motoros játékból (Half-Life 2, Conter-Strike: source stb.stb) összegyűjtötték egy játékba az összes felelhető modellt és itemet, és azt csinálsz belőlük amit akarsz (autótól kezdve, házakon át űrhajókig bármit, csak a fantáziád szab határt hogy mit raksz össze, csak az vele a probléma hogy igen bonyolult megtanulni vele normálisan játszani.


vagy ha bevállalod hogy egy kicsit kisebb játékterületen játszanátok, akkkor még a Battlefield, vagy a Star Wars Battlefront sorozat is belefér.

2010. dec. 13. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Call Of Duty 2
2010. dec. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 pozo 93 válasza:
Farming Simualtor 2011
2010. dec. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
SA:MP (San Andreas multiplayer)
2010. dec. 15. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!