Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen MMO játékok vannak,...

Milyen MMO játékok vannak, amikben nem körökre osztott harc rendszer van?

Figyelt kérdés

Olyan MMO-t keresek,amiben nem kell folyton az ellenségre rá kattintani a támadáshoz és nem kell 2 támadás között x időt várni hanem,például elég csak a bal egérgombot le nyomni hozzá és ha nyomva tartom akkor folyamatosan támadok.

Eddig egyetlen ilyen MMO-t találtam,a neve SAVAGE.

Viszont ebben nincs bejárható terület,történet és küldetés rendszer.

Csak ki lehet választani a pályát ahol harcolni akarunk másokkal és kész.


Szóval olyan MMO-t keresek,amiben van:

-bejárható terület

-történet

-küldetések

-fejleszthető karakter

-és a leg fontosabb hogy ne körökre osztott harc rendszer legyen,vagyis nem kelljen az ellenségre kattintgatni támadáshoz.


2010. nov. 21. 12:35
 1/8 anonim ***** válasza:
Guild Wars 2, majd jön.
2010. nov. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az a baj,hogy a guild wars2 1 mmorpg míg a kedves kérdező mmo-t keres :).Amúgy én nem tudok ilyen mmoról
2010. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

MMO-ba bármilyen MMO bele tartozik:

-MMO RPG,RTS,TPS,FPS


De jelen esetben inkább MMO RPG-t keresek,de ha valaki tud jó MMO TPS-t az is jöhet,mindegy csak ne kelljen a karakterre kattintgatni a támadáshoz és legyen bejárható terület és küldetések esetleg történet is...


A Guild Wars videók alapján,olyan amit keresek.

Most töltöm,de valami iszonyat lassan jön:(

Nah meg valamiért nem tudok be lépni.Először sikerült,meg csináltam a karaktert..stb,el kezdte frissíteni de ki léptem mert nagyon lassan frissült.Azóta pedig nem tudok be lépni újra,mert nem fogadja el a felhasználói nevet és a jelszót valamiért....Most el kezdtem frissíteni a külső updater-el,megvárom még végez utána hátha...

2010. nov. 21. 15:38
 4/8 anonim ***** válasza:

Talán azért nem fogadta el mert megkell venni boltban.

Egyszer megveszed és nincs havidíj, addig játszol amíg akarsz.

A 2. rész majd hamarosan kijön, az is ugyan így lesz, persze maga a játék sokkal jobb lesz.

2010. nov. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Létre hoztam egy trial accountot.


Rá jöttem mi a gond,biztonsági okokból bejelentkezéskor be kell írni a karakter teljes nevét is amit létrehoztunk.Én barom meg elfelejtettem mit írtam be vezeték névnek.Nem tudtam hogy itt ilyen fontos és csak be írtam valamit ami éppen ki pattant a fejemből és jól hangzik:(


De sehogysem akar be ugrani mit írtam be és nem is lehet meg nézni ha be jelentkezek a hivatalos oldalon.Ilyenkor egy lehetőség van,írni kell egy e-mailt az adminoknak.

Ezt meg is tettem,fel is vették,de még nem csináltak semmit vele.Lehet nem is fognak mert hogy csak trial account-om van:(


Nah ha másnem majd újra regelek ha nem oldják meg és le jár a trial.

Csak azt nem értem hogyha a létrehozott karakter nevének ilyen fontos szerepet szánnak,miért nem lehet meg nézni a létrehozott karaktereket ha be jelentkezünk a hivatalos oldalon??

Ez köcsögség...Nah mindegy,végülis én voltam *ülye.

Most várok türelmesen hogy az adminok meg adják a karakterem nevét amivel egy percet sem játszottam még eddig..xD

2010. nov. 21. 17:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Azért nem lehet megnézni a karakternevet, mert akkor simán beléphetnek akárki.

Ez a rendszer csak fél éve van, azelött nem kérte a karakter nevet csak rengetegen lopkodtak...

Én 2 évig játszottam, de már rég abbahagytam, szóval tudom ezeket a dolgokat :)

És igen csinálj új trialt mert lehet, hogy le fog járni a mostani, mire válaszolnak az emailedre, de ha jól rémlik akkor nem kezdi el számolni addig míg be nem lépsz a karakterrel elöször.


Egyébként az elsö részben kattintanod kell és csak úgy harcolhatsz, azért írtam az elsö válaszomban a 2. részt, mert ott lesz olyan, hogy nem kell kijelölni.

2010. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nah meg mondták mi a karakterem neve,ki is próbáltam ha már egyszer le töltöttem,meg kell mondjam kellemesen csalódtam benne.Annak ellenére hogy kattintgatni kell az ellenre egész hangulatos.Alapvetően azért nem szeretem a körökre osztott harc rendszert,mert unalmas,semmi pörgés.

Legalábbis eddig ez volt a véleményem,de ebben a Guild Wars-ban nagyon hangulatos a harc még így is..Lehet meg fogom venni és kíváncsian várom a 2. részt,de nem hiszem hogy a harc rendszet olyan szinten át alakítanák mint amit én keresek,de majd kiderül:)

2010. nov. 21. 20:26
 8/8 anonim válasza:
pl.:farmerama,kertibirodalom,ikariam.állatneveldék(:
2010. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!