Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi baja lehet a Chou Chou...

Mi baja lehet a Chou Chou babámnak?

Figyelt kérdés

Most került elő a dobozból, bekapcsoltam, és működött (még jó volt benne az elem.) picit nevetgélt, utána elkezdett ásítós hangokat hallatni, majd csöndbe maradt. Próbáltam cumisüvegből etetni, és nem reagált semmire. Kikapcsoltam, majd újra be, és megint eljátszotta ugyanezt.. Kicseréltem benne az elemet, újakat raktam bele, és megint ezt csinálta! Nem reagált utána semmire.. Visszaraktam az előző elemeket bele, most tovább bírta, de utána megint ezt csinálta. :'(

Mi lehet a baja?

Értelmes válaszokat kérek!!


2010. nov. 17. 20:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem hibás kiadást adtak.Szerintem ha lehet, vigyétek vissza, hogy megnézzék, van-e gondja, és ha igen, akkor azt remélhetőleg ki is cserélik.De persze a számlát is vidd, mert gondolom fogják kérni azt.
2010. nov. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!