Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS2-nk van, vettünk egy új...

PS2-nk van, vettünk egy új TV-t, minden kábel be van dugva, működik a PS, világítanak a joystick-ok, de nincs kép-vagyis nem jön be! Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 20:20
 1/6 anonim ***** válasza:
Próbáltad átkapcsolni a tv-t oda, ahol mondjuk a dvd-t nézitek?
2010. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
öööö. hát biztos hogy oda kapcsoljátok a tv-t, amelyik csatlakozóba be van dugva? Nem igazán jut eszembe más...
2010. nov. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Amit bedugtál a tv-be kicsit mozgasd meg mert lehet hogy a csatlakozással van probléma.
2010. nov. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
nálunk analóg TV is megvan,mikor bekapcsoljuk a TV-t,UPC-sek vagyunk,ha bekapcsoljuk a média boxot,akkor van a digitlis,a DVD működik,csak a PS nem...megnéztem minden kábelt,meg is mozgattam...semmmmii.
2010. nov. 17. 16:09
 5/6 A kérdező kommentje:
megoldottuk okosba:) köszike a válaszokat:)
2010. nov. 17. 18:19
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért érdekelt volna hogyan oldottátok meg.

Én is pont ezzel küzdök.


2 TV-n is próbáltma mindkettő 10+ éves.

Bedugtam kábeleket megfelelő helyre sárga, piros, fehér.

TV bekapcs, gép bekapcs zölden világít. Átkapcsoltam AV-re a TV-t de csak fekete kép tehát nem veszi a jelet a konzoltól.


Még mileőtt írnátok mindkét TV-én egy darab AV állás van nincs több.

És ahogy olvastam, ha így van összekötve a TV a konzollal, akkor azt nem lehet csatornakereséssel megtalálni, videó jelen kéne jönnie.

De nem jön semmi...

2012. szept. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!