Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesti szerepjátékosok!...

Budapesti szerepjátékosok! Lenne kereslet egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Pár ismerőssel összefogva szeretnénk nyitni egy szerepjátékos "barlangot" boxokkal, italokkal, étellel, bármilyen könyvvel, kockákkal, karakterlapokkal, hangulatzenével és világítással, minőségi, és játékos tapasztalatok alapján kényelmes körülmények között biztosítanánk játéklehetőséget. A kérdés az lenne, hogy lenne-e eziránt érdeklődés? Természetesen játékosbarát árakkal és non-stop nyitva tartással. Kérlek őszintén válaszoljatok, mert a Ti reakcióitok alapján merjük elindítani.


Köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 16. 16:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Ilyenkor bánom, hogy nem vagyok pesti :)
2010. nov. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

WoW-ra egyelőre semmiképpen nem lesz lehetőség, maradunk asztali szerepjátékoknál. Még nagyon feltételes info, de ELVILEG a Mikulás már nyitva talál minket, ezért szeretnénk addigra minden érdeklődőt becsődíteni A Krónikásba (ugyanis ez lesz a neve :) ), várnánk a további ötleteket, valamint újabb kérdések is felmerültek:

Szerintetek milyen lehet a dohányosok/nem dohányosok aránya?

Hány fős csapattal szoktatok játszani (Mesélővel együtt)?

Nagyjából mennyi időt vesz igénybe egy-egy játékalkalom?


Előre is köszönöm a válaszokat!


Óóó és a korosztállyal kapcsolatban:

13-14-től 99-ig, persze elvárt a normális, kulturált viselkedés a boxokon belül és azokon kívül is.

2010. nov. 20. 16:04
 13/20 anonim ***** válasza:

Én vok a 14 éves.

Hogy érted, hogy asztali?

2010. nov. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

Itt tudsz utánaolvasni egyelőre, A Krónikás weboldala még készülőben van :)

[link]

2010. nov. 20. 16:14
 15/20 anonim ***** válasza:
Hallotam már ilyenről. Mindig is ki akartam probálni.
2010. nov. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Várunk szeretettel :)
2010. nov. 20. 16:33
 17/20 anonim ***** válasza:
szoval ti társasjáték klubot nyitok ?
2010. nov. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát azért nem társasjáték, de igen, az is lesz.
2010. nov. 20. 20:09
 19/20 A kérdező kommentje:

Még várjuk a reakciókat, akár kérdéseket, minél több "lelki támogatásra" lenne szükségünk a jövendőbeli vendégektől, ugyanis a fő befektetőnk pénzhiány miatt visszalépett, még dolgozunk az ügyön, legrosszabb esetben januárban nyitni akarunk és ha rajtunk múlna, nyitnánk is, de a pénz nagy úr, úgy néz ki, most hitelt veszünk fel, de nem merjük a "semmibe" megnyitni.

Ha azonban megnyílik, még a mi legszebb álmainkon is túltesz majd. A tegnapi nap folyamán tárgyaltunk a látványtervezőnkkel, aki finoman szólva is egy hihetetlen zseni :) Amikor körülírta a Krónikást, nem hittünk a fülünknek és Ti sem fogtok hinni a szemeiteknek :)

2010. nov. 23. 15:12
 20/20 anonim ***** válasza:

Későn szólok hozzád, tudom.

Csak érdekelt, hogy megnyitottatok már?

2011. nov. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!