Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Budapesti szerepjátékosok!...

Budapesti szerepjátékosok! Lenne kereslet egy ilyen helyre?

Figyelt kérdés

Pár ismerőssel összefogva szeretnénk nyitni egy szerepjátékos "barlangot" boxokkal, italokkal, étellel, bármilyen könyvvel, kockákkal, karakterlapokkal, hangulatzenével és világítással, minőségi, és játékos tapasztalatok alapján kényelmes körülmények között biztosítanánk játéklehetőséget. A kérdés az lenne, hogy lenne-e eziránt érdeklődés? Természetesen játékosbarát árakkal és non-stop nyitva tartással. Kérlek őszintén válaszoljatok, mert a Ti reakcióitok alapján merjük elindítani.


Köszönöm a válaszokat.


2010. nov. 16. 16:57
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

Indulásnál játszhatóak lennének (ergo tudunk biztosítani minden könyvet):

MAGUS

World of Darkness - Vampire, The Masquarade

DnD

Shadowrun

Gyűrűk Ura


Kockák, amiket helyben biztosítani tudunk:

d20

d12

d10

d8

d6

d4

2010. nov. 16. 17:01
 2/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Legalábbis a Szellemlovas (Szondi u. 6. ker) sokszor van tömve, amikor lemegyek valami könyvért. A lényeg meg ugyanaz, mint amit fent írtál, csak ők könyveket, kiegészítőket, játékokat is árulnak. Csekkold le.
2010. nov. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

Mivel nem vagyok pesti ezért csak mondani tudom, hogy bejárnék...

Egyébként meglep, hogy nincs felsorolva a Magic the Gathering...

2010. nov. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Ha lehet, szóljatok pár (lehetőleg minél több :P) ismerősnek, jó lenne tudni, hogy mennyi emberre számíthatnánk. Nem szívesen szaladnék bele egy ilyen több milliós beruházásba a semmiért :)


Egyébként ezek csak kezdő szerepjátékok, később bővítenénk a kínálatot, később mesélőket is foglalkoztatnánk, ezzel kapcsolatban már folynak a "tárgyalások". Úgy néz ki, hogy a falakon különböző témájú jelenetek lesznek felrajzolva.


Még egy nagy kérdés: Ti mit isztok/esztek szívesen játék közben?

2010. nov. 17. 12:44
 5/20 Bomo ***** válasza:
Hát, én ha játék közben kajálok akkor általában nassolok, chips, ropi, csoki meg ilyesmiket szoktam enni. Nagy ritkán előfordul, hogy beülök a gép elé vacsizni, de az tényleg ritka.:D
2010. nov. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

Hm... ez egy jó ötlet, bár még nem vagyok pesti, hangsúlyozom MÉG. Én biztos benéznék.

Ha bármiféle grafikai (nem virtuális) munkatársat kerestek, szívesen vállalkozom, akár a falfestéshez, szórólapok megrajzolása, akármi.

Privibe dobjatok egy e-mailt, ha érdekel, rajzokat is küldök, akármikor.

2010. nov. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
RUNESCAPE!!!!!!
2010. nov. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Nos, hölgyeim és uraim, jelenleg tőkére várunk, a végleges döntés egy héten belül megszületik, s bár nem akarom elkiabálni, úgy néz ki a dolog, hogy még ebben az évben ki tudunk nyitni :)


Jelenleg névproblémákkal küzdünk, erre is várnánk esetleg ötleteket...


A könyveket és kockákat a Silverland szerepjátékos bolttal már lebeszéltük. Italok terén coca cola és sió termékekkel, Nestea-vel, ásványvizekkel és minden valószínűség szerint sörrel tudnánk szolgálni. Ételek terén chipsek, a későbbiek során szendvicsek és már a kezdetektől hihetetlen finom pizza rendelési lehetőséggel várnánk Titeket. Kérlek, terjesszétek a hírt.


Amint bármi pontosat tudunk, azonnal jelentkezem és természetesen addig is reagálunk a hozzászólásokra.

2010. nov. 18. 19:17
 9/20 A kérdező kommentje:

Runescape és Magic: the Gathering témában:

Természetes a későbbiekben kérésre más szerepjátékokat is bevezetnénk. Az induló szerepjátékok nem adnak fix alapot, természetesen mást is lehet játszani, azonban kezdetben ezekhez tudunk bérelhető könyveket biztosítani, a kocka lehetőségeket már fentebb felsoroltam.


Úgy áll dolog, hogy HKK-ra és különböző társasjátékokra is lesz lehetőség, utóbbiakat bérelni, előbbieket vásárolni lehet majd, valamint szinte bármely különleges kérést is szívesen teljesítünk pár napos határidővel.

2010. nov. 18. 19:29
 10/20 anonim ***** válasza:

Hány éves korban vártok vendégeket?

Én 14 vagyok és WoW-ozok.

2010. nov. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!