Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb: PS3 vagy pedig...

Melyik a jobb: PS3 vagy pedig az X-BOX360?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, kérem akinek van tapasztalata, írjon, hogy melyik jobb (és miért). Köszönöm!
2010. nov. 14. 12:23
1 2
 11/16 blokaten válasza:
Amúgy szerintem ps3 mert arra nogyon jó játékok vannak(ami nincs xboxra)meg a PSN-ért se kell fizetni hogy letölts egy demót szóval ps3 ps3 ps3 ps3!
2010. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
blokaten te húzz a PS3 chippjei közé, ha ennyi FanBoy vagy...
2010. dec. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Trollfalva... Miért nem tud az ember annak örülni, amije van? Játsszon mindenki azon, amin akar, és csókolom. Majd ha a sony vagy a microsoft fizet azért, hogy teleszemeteljem a világhálót az istenítésükkel, akkor megteszem, viszont ezt ingyen csinálni elég szánalmas jellemre vall.
2010. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

viszont ezt ingyen csinálni elég szánalmas jellemre vall.


Kifejtenéd jobban?

2010. dec. 9. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Talán nem a legjobb szó, inkább a gyenge, önbizalomhiányos a megfelelő (feltéve ha elmúlt 18, alatta csak szimplán irritáló viselkedés, lehetőleg kinövi). Szóval: a két konzol között igazából nincs sok különbség, ha leülsz eléjük, és játszol. Ugyanolyan jó élmény. Grafikai eltérés itt-ott van, hol az egyik, hol a másik javára, de valójában nem számottevő, ha az ember leveszi a fanboy-szemüvegét. Mert a grafikai különbség a Ps3 és a Ps2, valamint az xbox360 és xbox classic között kezdődik! Nem 65 db pixelnél! Mindkettő nagyon jó, mindkettőnek megvannak a saját nagyon jó játékai. Szóval nem igazán értem hogy kiket kell meggyőzni? Most ha én nem szeretem a túró rudit, más meg igen, akkor erőszakkal le kell nyomni a torkomon? Plusz mit akarnak ezzel bizonyítani? Nincs önbizalmuk, és abból nyerik, hogy ők most a japánokat, vagy az amerikaiakat kedvelik jobban? Nincsenek barátaik, és így legalább érzik, hogy tartoznak valakihez? Egyszerűen nem értem. Főleg mindezt ingyen! Mint egy csóri reklámtábla. Itt azon van a hangsúly, hogy játékosok vagyunk. Ugyanazt a szórakozási formát, hobbit élvezzük. Nem ócsárolni kellene a másik gépet, hanem elismerni, ha azon valami igazán jó dolog történik. És lehetőleg mihamarabb kipróbálni valahol. Nem beszélve arról, hogy a piaci versenyhez több szereplő kell. Na most ha mindenki csak ps3-at vagy csak xboxot venne, azt elég hamar megszívnánk, mert eltunyulnának a fejlesztők. Szóval látni kellene a fától az erdőt, és inkább azoknak kellene a "térítést" nyomni, akik még mindig gyerekes hülyeségnek tartják a játékokat, mert leragadtak a kígyónál, meg a tetrisnél, pac man-nél. (Nindendot kihagytam, mert nem szeretem, viszont nem is szidom, hanem elfogadom, hogy más örömét leli benne!)

Písz

2010. dec. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Na köszönöm!

így már igazad van!

2010. dec. 10. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!