Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a jobb: PS3 vagy pedig...

Melyik a jobb: PS3 vagy pedig az X-BOX360?

Figyelt kérdés
Vásárlás előtt állok, kérem akinek van tapasztalata, írjon, hogy melyik jobb (és miért). Köszönöm!
2010. nov. 14. 12:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Inkább Xbox 360:D Próbáltam már PS3-at, de az Xbox mindig jobban tetszik.Kényelmes karja van, jók a játékok, és a Live-ja is nagyon jó.Múlt héten én is ilyen döntés volt, csak PS3 vagy Nintendo Wii:D Végül a Wii-t választottam:)
2010. nov. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

előző: te nagyon ps3om ellenes vagy!

na szóval írd be a keresőbe ugyan ezt és kidob 1000 kérdést!

egyébként ps3 :D

2010. nov. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Előzőnek: 1. vagyok: én a PS3-at teljes szívemből utálom, le is lettek ordítva a szülők, hogy egyáltalán szóba merték hozni előttem a PS3-at.:)
2010. nov. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem tök mindegy. Amelyik gép jobban tetszik. Az is egy szempont, hogy haveroknak mije van, hogy lehessen cserélgetni. Amúgy viszont tök mindegy, mindkettővel jó lesz játszani.
2010. nov. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Nem értem azokat akiknek ennyi eszük van...

Nem tök egyértelmű hogy a ps3 újabb úgyhogy erősebb ráadásul att a blu ray ami nyrete a hd dvd vs blu ray versenyt!

2010. nov. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
kérdező hogy döntötél?
2010. nov. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 blokaten válasza:
Én a PS3-at teljes szívemből utálom, le is lettek ordítva a szülők, hogy egyáltalán szóba merték hozni előttem a PS3-at.Te akkora egy barom vagy a ps3 sokkal erősebb.Ti csak véditek azt a szar xboxot mert az a barmok konzolja olyanóké,mint te!!!!Hülye!!!!!!!
2010. dec. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 blokaten válasza:
És a szar wii helyett ott a move ami sokkal jobb és olcsóbb!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. dec. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
blokaten vagy mi a fene a neved: a Mofos azért olcsóbb, mert az egy egy controller, nem egy egész konzol.Gondolkozz!!!A PSMofos-t is csak azért veszik, mert VooHoo mert PlayStation márka van ráírva, és aki PSFanBoy az tuti, hogy leszarozza a többi konzolt, mert az PlayStation márka.De ez nem így van.A PS csak egy számítógép leócsárolva, míg a Nintendo Wii maga egy konzol.
2010. dec. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Ezt fejezzétek be nem ez akérdés ez a PS3 VS XBX 360 NEM WII WS PS3!!!!EGYÉBKÉNT MEG TELJESEN MÁS A 2!!
2010. dec. 8. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!