Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért laggol az összes játék?

Krsztiyoon kérdése:

Miért laggol az összes játék?

Figyelt kérdés
2010. nov. 12. 12:09
 1/4 A kérdező kommentje:
Hali! Nekem egy olyan problémám lenne, hogy van egy Asus G60j típusú laptopom és az utóbbi időben az összes játék elkezdett laggolni rajta. Laggol max grafon és minimumon is, de csak úgy 1 percenként néhány másodpercre. Gondoltam hátha a Windows az oka és újratelepítettem, de semmit sem oldott meg. A játékokat egyébként több, mint full grafon kéne futtatnia és az, hogy laggol eléggé elveszi a játékélményt. Egyébként van a gépemen egy program az Asus NB Probe. Ez igazából arra jó, hogy figyeli a gép hőmérsékletét és jelez ha valami negyon meleg. Mostanában egyre többször fordul az elő, hogy a processzort túl melegnek érzi és jelez. Everestel megnézem, és ilyenkor a GPU kb 100 fokos a proci összes magja pedig kb 90, ami ha jól sejtem nem normális, pedig nem is ölben használom, hanem asztalon... Mi lehet a probléma? Előre is köszi a segítséget!
2010. nov. 12. 12:17
 2/4 anonim ***** válasza:
Vidd el szervízbe kitakarítattni. Felgyüllemlett benne a por.
2010. nov. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lagnak hívják!!
2010. nov. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez szaggatásnak mondják, a lag az, amikor a net nem képes a szerverrel kommunikálni.Ajánlom, hogy a laptop alá vegyél egy ventilátort(direkt ilyenre laptopok alá fejlesztve).Barátom ilyet használ laptopjához: [link] és elégedett vele.Továbbá vidd szervizbe, hogy kiportalanítják, mert ha poros, az gondokat okoz játékoknál.
2010. nov. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!