Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért szaggat ez a játék?...

Miért szaggat ez a játék? Laggol és igen érdekes mert a gépem megvan hozzá.

Figyelt kérdés

Egy online játék letöltöttem és mikor megláttam hogy szaggat nem tudtam hogy mért van ez...És mostmár nagyon foglalkoztat..(csak akkor laggol ha a képernyőn vannak más játékosok is... ha egy van az már zavarja.A netem asszem 20/10 es aminek elégnek kén lenie szal emiatt nem lehet!ez kell a játéknak:

[link]

nekem ez van:

[link]


2010. aug. 25. 11:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert talán buheraoprendszered van?
2010. aug. 25. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
probálkozz DotNet 3.5 el ha azt felrakod talán menni fog. Vagy pedgi az oprendszereddel lehet baj ha tényleg buherált...
2010. aug. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

anyira nagyon nicsn megbuherálva csak style,illesztőprogramok,és alap progikat tesz fel semi túl nagy buherálás nicsn bene amitől ne kén mennie...

és ez a dotnet mitcsinál?

2010. aug. 25. 21:59
 4/7 A kérdező kommentje:
ohh bocs má leesett elsőre nem tudtam mejik program ez XD hát kösz majd megnézem és lesz ami lesz
2010. aug. 25. 22:00
 5/7 A kérdező kommentje:
Egyik se mert ugyan ezen a vindowson másik gépen rendesen ment...valami másal lehet gubanc
2010. szept. 1. 18:53
 6/7 anonim válasza:

A gépeddel semmi baj szerintem. Simán futtatnia kellene ezt a játékot. Szerintem itt a nettel lehet probléma, mert online játék csak akkor akadhat. Esetleg megnézhetnéd a pinget ha van olyan. (Minél kisebb a ping annál jobb.)

Nekem is az egyik haverom valami Silkroad-dal játszik és akkor nagyon akad mikor 60-an vannak a képernyőn.


De az akadás a szervertől is függ, főleg ha törtszerón játszól mert azok mindig szarabbak.

2010. szept. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
ez nemtört rendes viszont a netnek is elégnek kéne lennie digi van 20/10es ezzel simán menie kéne nem tudom mi baj lehet mert ugyanezzel a nettel gyengébb géppel másnak elment rendesen nekem meg nem:S
2010. szept. 2. 12:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!