Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA SA multi? érdemes?

GTA SA multi? érdemes?

Figyelt kérdés

Üdv!Régen kivittem a fenn említett játékot pc-n,ám akkor még 1 játékban sem multiztam így ennél is elmaradt.Viszont most már szívesen kipróbálnék 1 multit egy ilyen játéknál..szóval a kérdés az,hogy érdemes-e multiba játszani?Fontos,hogy ne 1-2 magyar szeró legyen hanem több és min 10 játékossal,és amúgy hogyan is zajlik le ennek a menete? :D

(Bocsi ha kicsit átláthatatlanul írtam le csak,most értem haza melóból,és mindenképp most ki akartam írni mert holnapra elfelejteném :/)


2010. nov. 9. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:

magyar szeró nincs sok, és sajnos a magyarok eléggé parasztok :S de azért vannak szerverek dögivel (fél éve több mint kétezer szerver volt, bár nagyrésze üres) hihetetlen mennyiségű mod :)


És sajnos nagyon sok cheater. Ha van haverod, akivel fel tudsz menni, esetleg többen, hihetetlenül poén tud lenni, ahogy négyen támadtok helivel :)

2010. nov. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hali!

Köszi a választ :D,pont van 3 kellőképp kocka haverom :D szóval remélem sor kerül rá.

2010. nov. 9. 22:05
 3/5 anonim ***** válasza:

Gyanítom SA-MP-vel akartok játszani :)


Itt egy IP, mi ezen a szerveren toltuk sokat: 85.17.220.2:7777


Egész poén mod van fönn, lehet pénzt gyűjteni, és nem is laggol annyira :D Meg persze a legjobb kinyírni egy emberkét aki össze cheatelt magának több milliárdot, aztán heliben ülve lebegni a levegőben és röhögni, ahogy folyton melléd teleportál, hogy ő majd húdenagyon kinyír téged XDDD

2010. nov. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Jóhogy megéri SAMP-zni! :D Én 4 éve tolom multiban,és eddig még nem tudtam megunni,annyit ellehet hülyülni...csak amikor már teleb***zák objectekkel a mapot..és a levegőben nekiütközöl egy útnak..az kicsit idegölő :/ De amúgy nagyon sok olyan szeró van amin el lehet hülyülni,és mint az egyik előttem szóló is írta..teljesen igaz hogy a magyarok eléggé faszok mostanában(tisztelet a kivételnek) a szerókon...

Néha nem áll másból a dolog csak hogy le cheater-ezik a másikat,meg elkezdik egymás édesanyját szidni :D

De ezeket elfelejtve fasza :D

2010. nov. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi nektek is :D
2010. nov. 10. 13:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!