Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem indul el a The Sims 2?

Mért nem indul el a The Sims 2?

Figyelt kérdés
Most töltöttem le de mikor az ikonjára kattintok nem indul. Pedig néztem hogy minden kompatibilis és minden jó, a gépemen is menni kéne neki full grafikán. De hiába kattintok rá kijön egy kicsit egy fekete képernyő és kilép. ja és eltűnik a kép az asztalról (nem tudom hogy ez számit e valamit)
2010. nov. 7. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Valószínűleg rosszat töltöttél le!

Keress egy másikat és töltsd le :)

2010. nov. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
á hát ez a legrosszabb hír amit csak hallhatok :(:( mivel két napig töltöttem a magyar nyelvű sims-et
2010. nov. 7. 18:16
 3/6 A kérdező kommentje:
megtudtam hogy ehhez kell az egyetem kiegészítő:D majd akkor letöltöm azt és úgy megpróbálom
2010. nov. 7. 18:21
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok! Ugye az alapjátékot töltötted le?

Mert ha akármilyen kiegészítőt pl.Sims 2 Egyetem, Bulis cuccok stb... akkor ahhoz kell az alapjáték,nélküle nem megy el!Amúgy én anno megvettem a Tesco-ban az alapjátékot 990 FT-ért akcióban :)

2010. nov. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen az alapjátékot de az alapjáték valamiért kéri az egyetem crack-jét ésmost letöltöm a kieg-et és hátha jó lesz :)
2010. nov. 8. 15:44
 6/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert!:)
2010. nov. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!