Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol lehet a legolcsóbban...

Hol lehet a legolcsóbban beszerezni a Team Fortress 2-t?

Figyelt kérdés
Orange Box-ban is jó,ha olcsó, mert most nem vet meg a pénz...Lehetőleg budapesten található boltokat mondjatok és PC-re kéne a játék :D
2010. nov. 6. 15:20
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük akkor szerintem Orange box-ba :D Azt meglehet venni a MediaMArktba, meg anno én a Tescoba láttam asszem 4000 Ft-ért. De ez persze nem csak a TF2-t, hanem a Half Life 2-t, a Half Life 2 Episode 1-et, a a Half Life 2 Episode 2-t és a Portalt is tartalmazza. Ez eszméletlen olcsó, ha azt vesszük alapul hogy máskor az Episode box 3500 Ft. Így a másik 3 játékot gyakorlatilag 500 Ft-ért kapod. Tehát a TF2 így kb 166 Ft. Ennél olcsóbban nem kapod sehol :D
2010. nov. 6. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jaj bocs nem láttam hogy az Orange boxot írtad ott is :D De alap hogy ott a legolcsóbb :D Nézz be egy Tescoba :D
2010. nov. 6. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az Orange Box, mivel már csak nagyon kevés helyen árulják egymagában a TF 2-t és ott is 4000-ért...
2010. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én anno láttam 2 rongyért a játékot és az én részemről semmi értelme nem lenne megvenni az orange box-ot, mivel a többi játékkal nem játszanék xD
2010. nov. 7. 10:53
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van egy példányom, amit eltudok ajándékozni Steamen. Egy linket kell megadnom és ha bevagy lépve Steamen akkor letölti a játékot.

Persze, csak akkor adom neked, ha tudsz valamit cserébe adni :)

2010. nov. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Egyébként mindenképp megéri ez a játék, megunhatatlan :)
2010. nov. 13. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Nem nagyon értek a steam-hez :D

Nem nyomtam soha steam-en...inkább az xbox híve voltam, de most belekezdtem egy gép turbózásba, veszek bele jó cuccokat és akkor már rá is fogok kattanni a játékra :D

Cserébe semmit nem tudok adni amúgy xD

2010. nov. 13. 16:54
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam tescoban,de nem láttam orange box-ot,csak magát a team fortress-t
2010. nov. 13. 16:57
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát pedig steam nélkül nem fog elindulni, maga a játék steamen keresztül müködik... Max ha letöltöd, de akkor meg nem tudsz majd felmenni a kb. 3000 szerverböl egyre se, mert szürik a nem eredetit...
2010. nov. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt tudom :D

Azért kérdezem azt,hogy hol lehet venni, mert ha nem lenne steam meg stb,akkor letölteném netről :D

2010. nov. 13. 20:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!