Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek? Xbox 360 vagy...

Szerintetek? Xbox 360 vagy számítógép?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni, xoboxot vegyek-e vagy számítógépet karácsonyra, szeretném ha segítenétek a döntésben, grafika,játékélmény stb.
2010. nov. 6. 01:37
 1/8 anonim ***** válasza:
En ket eve voltam ugyanott ahol most te. Azota a konzolokat annyira megszerettem, hogy a box melle meg egy ps3t is vettem. A konzolok fo elonye hogy szinte minden jatek rajuk van optimalizalva. Ebbol kifolyolag grafikai problema soha nincs (ok neha van, de tenyleg nagyon ritkan) es a jatekok szinte soha nem fagynak le. Nekem a ket konzolom kb 1500 ora hasznalat utan kb 10 szer fagyott le. Az elejen szokni kell oket de ha belejosz utana a pc-re nagyon nehez visszamenni. A mouse es keyboard teljesen tul van ertekelve (meg fps-k eseten is), es csak azok szidjak a konzolokat akik vagy nem probaltak vagy meg nem jottek bele az iranyitasukba. Egy figyelmeztetes: Ha imadod a RTS-t vagy Strategia jatekokat altalaban akkor a konzolokat felejtsd el. Nagyon kicsi es nagyon gyenge ebben a mufajban a valasztek sajnos (pl a halo wars hatarozottan jo, de marha rovid). En imadom ezeket a jatekokat, de nekem minden mufaj tetszik a sport jatekokon kivul tehat nekem igy is megeri a konzol.
2010. nov. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha játszani akarsz, akkor egyértelműen konzol, ez nem kérdés. Nem kell szarakodni telepítéssel és beállításokkal, és lehet röhögni a pc-seken milyen szinten kimaradnak a legnagyobb címekből. Plusz nem kell félévente/évente venni bele valami új hardvert.

Ha másra is kell játékon kívül (pl meló, akkor nyilván pc)

2010. nov. 6. 04:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én is xbox-ot választanám. Az indokot már elmondták a többiek, játszani akarok nem szívni.
2010. nov. 6. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
pc. Hogyy miért? Mret jobb és nme igaz h félévente kell új hardverd meg az xboxt kikell csippeltettni ahhoz hogy lehessen rá rakni kalóz gameket és ha kicsippeltetted akk nem vállanak rá garanciát és hát a xbox nme valami strapa bíró kis cucc mind tudjuk de nekem8 te döntesz sztem pc.
2010. nov. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 -Igazmondó- ***** válasza:
Én is a pc-t ajánlanám. Mert ha van egy jó pc-d akkor a játékok is sokkal szebbek mint a konzolokon, de ahhoz tényleg jó kell legyen. :)
2010. nov. 6. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%
ha már van gép otthon, akkor, cssak azért hogy játszhass egy másikat veszel, annak semmmi értelme. Akkor ha már van otthon gép, egyértelmüen xbox 360 :)
2010. nov. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
pc
2010. nov. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
PC PC PC
2010. nov. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!