Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógép vagy kiflashelt...

Számítógép vagy kiflashelt xBox 360 slim 250 giga?

Figyelt kérdés
karácsonyra lesz,arra kéne leginkább, hogy játszak vele.
2011. júl. 6. 16:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
xbox 360
2011. júl. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
jah, az xboxot használtan venném
2011. júl. 6. 17:09
 3/11 anonim ***** válasza:
Nagyban függ attól,hogy milyen gép lenne,amúgy szerintem ha Xbox 360 Slimet kérnél akkor ne flasheld,a játékok lehet drágák + LIVE de a multiplayert én nem adnám fel az ingyen játékokért.
2011. júl. 6. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell feladni a multit ha legújabb flashvan rajta akkor nem bannnolnak!
2011. júl. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen PC.

De amúgy nagyjából ugyanazok rá a játékok, PC-n jobb a grafika, de drágább is.

2011. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyiket se.
2011. júl. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

18:40!

Hol jobb rajta a grafika Te hülyegyerek?:D

Ne beszélj már hülyeségeket:D

1.Elsőként a játékokat xbox-ra gyártják meg, utána konvertálják át ps3,PC-re.És ez által megy le a minősége is, a konvertálás közben.

2.xboxon SEMMI méghozzáá SEMMII lagg nincs, soha, vagy is néha 1 de az nagyon ritka, azért gépeken elég sűrű, de nem mindeggyiken, 500 ezres gépen nem:)

De azért megnézném egy 1080p full HD-s tv a boxot, és egy gépet a maga monitorján melyik a jobb:)

2011. júl. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

PC-n jobb a grafika (főként az élsimítás miatt), most meg már főleg, mert kezdik kinőni a játékfejlesztők a konzolok erőforrásait, lásd Battlefield 3...

Az már más kérdés, hogy ekkora mértékű grafikai különbség a játékélményt egyáltalán nem befolyásolja...

2011. júl. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Sárkányfűárús ***** válasza:

Én xboxos vagyok, de tény hogy PC-n jobb a grafika...viszont fejlesztheted egy vagyonért kéthavonta...

És megnézném hogy a slim gépeket hogy flesselik ki...ugyanis csak a régebbi tipusokat lehet...

2011. júl. 7. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg PS3-as vagyok, és tudom, hogy PC-n jobb a grafika.

Utálom, amikor valaki annyira fanboy, hogy egy rohadt nagy tényt, ami már majdnem Newton 13. törvényének is mondható próbál megcáfolni.


Nézzük meg csak a GTA IV-et. Konzolon játszhatatlanul csúnya, egy gépen meg rohadt szép, annak ellenére, hogy boxról portolták (de kell hozzá egy minimum 200k-s gép).

Mert azért portolás közben nem kevest csinosítanak rajta.

Bár a többi játéknál nincs ekkora különbség konzol és port között, de a PC-n tényleg szebb.

Az meg hülyeség, hogy 2 havonta kell újítani.

Most olyan 150-ért lehet olyan PC-t venni, ami nagyon jónak mondható, és 2-3 év múlva is simán elviszi a játékokat, csak már nem max-on, esetleg a textúrát csökkenteni kell, de még úgy is részletgazdagabb lesz, mint a konzolokon.


Ennek ellenére utálok PC-n játszani, de a grafikájára nem lehet rosszat mondani.

Ahhoz hozzászólva, hogy drága a PC, igaz, drágább, de ennek meg van az oka, konzolhoz meg kell egy jó tv, ami kb. 150-nél kezdődik, így máris 200k egy xbox, amiből egy erős PC+monitor is kijön

2011. júl. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!