Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBox 360 vagy PS3?

Blokaten kérdése:

XBox 360 vagy PS3?

Figyelt kérdés
Szerintem ps3.
2010. nov. 5. 18:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
xbox 360. Mert én nem értek egyet az elöttem lévövel,hogy jobb játékok jöttek ki rá, mert ami elég jó játék, és kijön ps3-ra az kijön xboxra..Assassins creed...Red dead redemption...meg ilyen nagyon király játékok :)))xboxÍ!!
2010. nov. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

21:08

Igen, sok jó játék jön ki mindkét gépre, de én most olyanokról beszélek, mint Gran turismo 5, Killzone 2-3, Uncharted 1-2,Metal Gear Solid 4, God of War 3,

Heavy Rain, Infamous 1-2, Littlebig planet 1-2, Motorstormok, Resistanceok, és akkor még a ps2 újrakiadások.

2010. nov. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
En egyetertek a ps3-l, de szerintem a resistance-t vagy killzonet ne emlitsuk, mivel pont az fps kategoriaban szerintem a halo viszi mindkettot (foleg a tulertekelt resistancet). Azonban a Ratched and Clanket meg nyugodtan oda irhatod mivel szerintem az egyik legjobb platform jatek jelenleg (csak a super mario galaxy 1-2 veri)...
2010. nov. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!