Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » XBox 360 vagy PS3?

Blokaten kérdése:

XBox 360 vagy PS3?

Figyelt kérdés
Szerintem ps3.
2010. nov. 5. 18:17
1 2
 1/13 Mr. Idegen ***** válasza:
szerintem Wii
2010. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

akkor minek kérdezted?

de sztem is

2010. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Amikor konzolt vettem én is ezzel a problémával találtam magam szemben!Sok véleményt hallottam és végül is az Xbox mellett döntötem és még ma sem bántam meg!!A ps3 csak annyiban jobb hogy le játsza a blueray-t!A kontrollerje is sokkal jobban kézre esik és a stílusa a letisztult vonalak meg az egész sokkal jobb!!Szóval XBOX!!!
2010. nov. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Xbox 360
2010. nov. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:

szerintem ps3


De ha csak játékra akarsz menni akkor a Xbox 360 mert ott jobban kézre esik a a controller és szebb a grafika is .

Viszont Xobxon gyakori a 3led-es hiba és sokszor becsíkozódik a kép.


Ps3 egy tlejesen más tészta. Ott van bennen a Blue-ray ami egy teljesen újj világba viszi a felmek kép minőségét . Bármokor ingyenesen (ha számítógépeden van net akkor elosztóval(és a szolgáltatónak fizetsz a netért persze)) csatlakozhatsz a internethez és mint egy PC-n szörfölhetsz a neten. Ingyenesen multizhatsz a neten Míg az Xboxon fizetnikell az internet szolgáltatásért. Játék közben ha akkarsz a készüléken bemész a menüjébe és simán elindítasz egy jó zenét ha ahoz van kedved és folytatod a játékot


Úgyhoz nekem ezek alapján a Ps3ra került a voksom

2010. nov. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettő.
2010. nov. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Amikor konzolt vettem én is ezzel a problémával találtam magam szemben!Sok véleményt hallottam és végül is az Xbox mellett döntötem és még ma sem bántam meg!!A ps3 csak annyiban jobb hogy le játsza a blueray-t!A kontrollerje is sokkal jobban kézre esik és a stílusa a letisztult vonalak meg az egész sokkal jobb!!Szóval XBOX!!!


Honnan tudod ha nem Próbáltál ps3-at

2010. nov. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem mindket gep megvan es ps3. A ps3nak tobb jo minosegu exkluziv jateka van es raadasul a legjobb ps2s jatekokat is ujra feldolgozzak hd minosegben (en soha nem jatszottam egyiket se szoval nekem sokat szamit, pl prince of persia trilogia, god of war 1-2, shadow of the colossus es ico, Cooper triologia). A xboxon ma mar csak nehany kiemelkedo exkluziv jatek maradt es szamomra a mass effect 2 es 3 exkluzivitasanak az elvesztese jelentette a konzolok kozotti minosegi haboru veget. A kontrollerje a ket gepnek nagyjabol egyforma: a ps3 kontrollerje konnyebb es van benne sixaxis technologia mely a jatekelmenyt noveli, mig az xbox controllerje szamomra kezenfekvobb kulonossen mivel a lt es rt sokkal jobban kezre all mint az idiotan megtervezett r2 es l2... Az xbox legfobb erenye, hogy a legtobb multiplatform jatek sokkal jobban fut rajta es a keves maradek exkluziv jatek hatarozottan jo (forza 2-3, alan wake, conviction, halo reach, gears of war 1-2).
2010. nov. 6. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem SNES vagy Nintendo Wii.Na ezek a világ legjobb konzoljai!(nem úgy mint a mai ratyi konzolok...)
2010. nov. 6. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én azt mondom ps3. Azért, mert az egyetlen játék amiért elgondolkodnék egy xboxon az a Gears of War. A Psre viszont az utolsó két-három évben nagyon kemény exkluziv játékok jöttek.
2010. nov. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!