Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Steamen sorba lehet rendezni...

Steamen sorba lehet rendezni a a még NEM telepített játékokat lemezhely foglalás alapján?

Figyelt kérdés

Helo!


Ahogy a kérdésben írtam, engem az érdekelne, lehet-e a nem telepített játékokat sokrba rendezni lemezterület foglalás alapján.

A telepített játékoknál rendben van, bemegyek a könyvtárba, jobb oldalt Újdonságok, Legutóbbi játékok, Összes játék és mellette Rendezés: Lemezhely foglalás, de ez csak a telepített játékokat rendezi sorba aszerint, hogy mennyi helyet foglalnak telepítve.

Engem az érdekelne, ha a még nem telepített játékokkal is tudnék ilyen sorba rendezést csinálni.

A játék mérete adott, a letöltés gomb mellett oda van írva hány GB, szóval elvileg lenne rá lehetőség.



#rendezés #Steam #lemezhely-foglalás
tegnap 18:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Sajnos kétlem hogy lenne ilyen funkció. De minek is? Mint írtad miután megvetted ott a letöltés gomb mellett hogy pontosan mennyi helyet fog foglalni majd az adott játék. Fölösleges ezt tovább bonyolítani ilyesmivel. Nem rosszból mondom, ez valóban egyes embereknek kényelmi funkció lehetne, csak az a "baj" hogy az emberek 99%-át nem érdekli az ilyen OCD-s rendezgetés steam gyűjteményükben. Ha pedig nincs rá igény a játékosbázisban akkor minek csinálnának ilyen funkciót? Személy szerint én is örülnék ha nem csak név alapján lennének a gyüjtemények játékai elrendezve, de sajnos ez van(vagyis nincs), ezt kell "szeretni". Ha elég ember összegyúlne és kérnék ezt(minimum százezrek) akkor tuti hogy lenne esély rá. De amig csak pár 10-100 embernek van maximum ilyen igyéne nem éri meg nekik. Ha úgy vesszük Steam kliensbe minden más klienst igy is elver testreszabhatóságban. Epic klienst meg inkább nem is emlegetném ilyen szinten.... xD
tegnap 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Azért megnéztem volna, 1400+ játéknál azért nem olyan hamar átpörgethető XDXD

Kösz a választ.

tegnap 19:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!