Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Witcher 3: Gwent pakli?

Witcher 3: Gwent pakli?

Figyelt kérdés
Üdv. Az lenne a kérdésem ha végigviszem a játékot és NG+ kezdek, akkor a teljes Gwent paklim is "átmentödik" oda? Vagy azokat újra kell ott gyüjtögessem?

tegnap 12:35
 1/10 Kedves Vezető ***** válasza:
46%
Átmentődik, ez az értelme a NG+ nak.
tegnap 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem, nem az a lényege. És nem, nem maradnak meg a lapok...
tegnap 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most akkor megmaradnak vagy sem? Mert ez jelentősen befolyásolná hogy 1. végigjátszás alatt kell-e vele bajlodjak-e vagy sem. Achievement miatt akarom, de különösebben annyira (még?) nem fogott meg a kártyajáték.
tegnap 14:07
 4/10 anonim ***** válasza:
0%
A nem marad meg kifejezésen mit nem értettél meg?
tegnap 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

A kártyák pont, hogy nem maradnak meg a felszereléseddel, főzetekkel stb-vel ellentétben.

Azokat megint össze kell gyűjteni az NG+ ban is, illetve vannak kimondott küldetések amiket ha elbuksz sose lesz meg az achievement, mert hiányos lesz a paklid.

tegnap 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm #5-ős. Akkor már első játékban összegyűjtöm őket. Amúgy is szeretek el pepecselni side-okkal.


#4 Nem a nem értés a gond. #1 Azt állította megmarad, #2(gondolom te voltál) pedig hogy nem. Ez így ellentmondásos lett.

tegnap 15:21
 7/10 anonim ***** válasza:
Az első, egy idióta, mindenki tudja.
tegnap 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7 Azt én nem tudhatom. Még nem láttam 1x sem a nevét. Látatlanból honnan kéne tudnom hogy ki idióta és ki nem? Az oldal által használt értékelésben mindketten kb ugyanott álltok "rangban" 4 pipánál. Nyilván ha csak 1-2-es értékelése lett volna kevesebbet adtam volna szavára. De most nem is ez a lényeg itt. A kérdésem megválaszolódott. Köszönöm neked és #5-nek a kifejtett válaszát.
tegnap 15:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

NG-ben újra össze kell őket gyűjteni.

Én mondjuk szerettem, és már mém az "Eltűnt a fiam, segítesz megkeresni?; Persze, előtte akarsz Gwentezni?" párbeszéd Geralt és az NPC között:)

tegnap 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Kedves Vezető ***** válasza:

Jav:

Rosszul emlékeztem, illetve ez lenne az értelme, ha már egyszer összegyűjtötted, hogy átviheted őket, de ezt a CD Red elcseszte.

Így mi értelme gyűjtögetni ?

🤦

Jajj de jó, akkor Én sem gyűjtöm, abban a logikus hitben voltam h van értelme, hiszen ez lenne a ng+🤦🙄

7, Incel sggfj

tegnap 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!