Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A witcher 3 játékban ha nem...

A witcher 3 játékban ha nem csinálom meg a gwent kártya küldetéseket akkor az befolyásolja a történetet?

Figyelt kérdés

Nem bírt megfogni a kártya játék persze be is ismerem hogy nem értem hiába veszek jó kártyákat meg hiába pakolom be a pakliba mindig szar leosztást kapok így hagytam az egészet a fenébe

De most ng+ba megpróbálok adni neki még egy esélyt de ha nem befólyásolja a vég kimenetelt akkor nem erőltetem



2020. febr. 29. 08:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Semmi hatása a fő szálra, de kár kihagyni.

Az elején szívás nagyon, de nem szabad feladni, később jópofa küldetések is lesznek a kártyázáshoz.

Érdemes az Északi királyság paklival játszani, mert a kémekkel és álcával gyerekjáték vele nyerni. Az első kémet a bárótól lehet begyűjteni, ha az megvan, utána már lesz esélyed a többi NPC ellen is.

2020. febr. 29. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 hollófernyiges ***** válasza:
100%
Van olyan mellékküldetés, amelyikhez kell, de amúgy simán lehet mellőzni. Ha szeretnél mindent kimaxolni, akkor az optionsban külön le lehet venni a gwent nehézségét és akkor rosszabb lapokat kapnak az ellenfelek.
2020. febr. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket sajnos még a bárót sem bírtam lenyomni
2020. febr. 29. 09:51
 4/7 anonim ***** válasza:

A báró kifejezetten nehéz, ha az elején beállítasz és le akarod győzni, oda már kell egy jobb pakli.

A történetre nincs kihatással, viszont ad mellék küldiket, amik elég jópofák.

2020. febr. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Amúgy van rá mód hogy Vesimirt ne haljon meg?
2020. febr. 29. 11:51
 6/7 anonim ***** válasza:
60%
Csezd meg nem bírsz legalább egy SPOILER feliratot tenni az ilyenek elé?
2020. márc. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá mód. De spoilert tényleg használj legközelebb.
2020. márc. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!