Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet az alábbi hiba oka?

Mi lehet az alábbi hiba oka?

Figyelt kérdés
Szóval megszereztem a City bus simulator 1010-et, telepítettem, directX-et is, szépen indul, bejön a menü, rákattintok a new game-re, betölt, és egy sötétkék, majdnem fekete kép fogad. Hang az megy a játék alatt, egyik gombra megjelenik a térkép is, meg persze más gombra is reagál, tehát minden jó, csak a kép nem. A gépemmel nincs baj, alig 2 hónapos, win7-van rajta. Sajnos ez a hiba máskor is előfordult, például a colin dirt 2-vel. De általában a simulátorok csinálják ezt. Mi lehet a hiba oka? Előre is köszönöm!
2010. nov. 4. 12:37
 1/3 anonim válasza:
Talán a gyenge videókártya az oka. Ha eredeti egy patch talán segít, ha másolt akkor crack, ilyesmi. Nézhetsz még neten hátha másnak is van ilyen jellegű problémája, esetleg futtatás rendszergazdaként (ikonnál jobb gomb és kiválsztod) segíthet.
2010. nov. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
elvileg jó karim van. Nemrég prögettem ki a cod modern warfar 2-t.
2010. nov. 6. 13:54
 3/3 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyen ugyanez, csak nekem fehér kép fogadott :D a hang az ment de a játék nem és csak annyit tudtam tenni hogy újra indítottam a gépet valószínű neked is videó kártyával van gond. javaslom minden ismeretlen játék előtt nézd meg a gépigényét mert ha nem egyezik a minimális gépigény, akkor megszívtad
2010. nov. 6. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!