Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Ninja Gaiden Master Collecti...

A Ninja Gaiden Master Collection Normal módban nehezebb mint a GOD of War III Very Hard módban?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy nagy gamer, az eddigi legnehezebb játékom amit végig vittem a God of War III remastered volt. Ma már simán végig viszem a Chaos azaz Very Hard szintet is de az kb. az egyetlen játék amit érdemesre tartottam h szétcsapjon az ideg sokáig. Rühellem a soulslike játékokat, utálom ha nagyon frusztrál egy játék. Viszont bejön a hack & slash menjél előre azt irtsad az ellent műfaj, ezért gondoltam megpróbálom. Ha olyan mint a God of War-ban a Hard szint akkor jöhet, azt tudom h régen ezek a játékok nagyon nehezek voltak és nem volt választható nehézségi szint de a collection-ben van ha minden igaz és így már könyebb.
ma 04:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!