Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Royale high vagy Dress to...

Ladygaga2 kérdése:

Royale high vagy Dress to impress?

Figyelt kérdés

Sziasztok, az lenne a kérdésem, hogy robloxon mit lenne érdemes játszani, a royale high school-t vagy a dress to impress játékot? Nemrég sikerült bejelentkeznem a nagyon régi, 2019-es fiókomba, és a royale high-ban van 1-2 cuccom, de nagyon sokat változott a játék és nagyon sokat kell játszani ahhoz, hogy meglegyen egy bizonyos mennyiségű gyémánt, hogy vegyek magamnak ruhákat.


Csináltam egy profit összegzést, multiplyer-ek használata nélkül, az ellátás a questekhez akár 225 gyémánt is lehet, a level up-pal 300-at kapunk azaz a profitunk ami meg is marad, az 75 gyémánt.


Régen szerettem ezt a játékot, de most nagyon drága lett minden és nincs annyi időm, hogy fenntartsam a megfelelő profit termelést. Valami ötlet esetleg, hogy miképpen tudnék nagyobb profitra szert tenni?


És milyen a dress to impress játék? Párszor játszottam vele, de hiányzik egy kicsit a társalgós része, régen imádtam, hogy lehetett beszélgetni a játékosokkal rh-n (mostanában már velük sem lehet😕). Ti mit preferáltok jobban?


Tippeket és ötleteket fogadok itt is és privátban is mindkét játékhoz :D Legyen szép napotok, puszi💖



#játék #Rh #Roblox #DTI #dresstoimpress #royalehighschool
ma 13:16
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!