Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Gta san andreas the deifiniton...

Gta san andreas the deifiniton edition küldetés probléma ? profi gta san andreas játékosok segítségét kérném!

Figyelt kérdés
Sziasztok! 1 hónapja játszom a San andreassal, épp vidéken vagyok és Catalina küldetéseit csinálom! egy olyan problémába ütköztem viszont az egyik küldetésével kapcsolatban hogy Palominoo Creekben kell egy bankot kirabolnunk! na most ott ugye szét kell lőni 3 ATM gépet és kivenni a pénzt belőle! mikor ezt megcsinálom akkor Catalina kéri hogy kövessem és ahol kimenekülnénk ott kéne lennie egy bizonyos ajtónak amit Catalina szétlőne,de sajnos nekem nincs ott semmi! de viszont mikor eljutok erre a pontra akkor Catalina bebuggol ott áll és nem csinál semmit, így ezt a küldetést se tudom megcsinálni! profi san andreasosok segítségét kérném! :)

ma 15:33
 1/5 A kérdező kommentje:
ma 15:33
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát az új remake trilogy híresen bugos és sz#rul lett optimalizálva. Szóval sajnos nem meglepő hogy bugos. Ez még csak egyike a kisebb bugoknak benne.
ma 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát egyébként írni akartam hogy annó ilyen problémám nem volt, ezen meg is lepődtem! próbáltam újra megcsinálni a küldetést, próbáltam úgy hogy előtte mást csinálok, próbáltam újra betölteni a jelenlegi állásomat, de sajnos semmivel nem jutottam előre!
ma 15:46
 4/5 anonim ***** válasza:

Sajnos itt nem releváns ki milyen jól játszik, mert ha ez egy "game breaking bug/glitch", akkor nem a módszered hibás, hanem a játék. Elvileg a definitive edition-ben javították az ilyen kritikus hibákat. Remélhetőleg eredeti példányod van ami így le is lett frissítve ezekkel a hibajavításokkal, nem csak valami korai verziós törttel játszol.


Ha a mentés újratöltés és játék újraindítás sem segít, akkor két kellemetlen megoldás van:

- kihagyod a küldetést és mindent ami ezen alapul

- ha nem hagyható ki, mert a fő történetszál része és ezzel kizártad magad a befejezéstől (soft lock), akkor a neten próbálj a küldetés vége utáni mentéseket keresni, és onnan folytatod (persze más statisztikával)

- esetleg még egy próbát megérne a teljesen új mentési fájlban való újrakezdés a nulláról, de itt sem garantált, hogy majd nem jön elő a bug.



Még ezt próbáld meg először:

Itt tömegesen írnak a hibáról, és akad 1-1 megoldás, ha aktívan mentettél különböző fájlokba, és nem kell túl sokat visszatölteni:

[link]

"Reloaded my game to before you do the liquor store and bank robberies. Chose bank before doing the liquor store and so far it’s working. "


Tehát először a bankot kell rabolni, utána a liquor store-t, különben glitchel.

ma 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, igen olvastam is hogy elsőnek ezt a küldetést kell megcsinálni, de sajnos nálam ez a harmadik helyet érte el :/ és nincs régi mentésem se hogy újra töltsem.. ez esetben egy mentést kell leszednem
ma 16:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!