Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi értelme egy játékban a...

Mi értelme egy játékban a transz karaktereknek és/vagy a transz műtéti hegeknek?

Figyelt kérdés

Én azt hittem egy transz célja vagy vágya, hogy az ellenkező nem tagja legyen. De ezt játékban könnyen megteheti azáltal, hogy férfi vagy nő karaktert csinál magának.

Mivel rossz testbe zárva élni nem kellemes érzés a diszfória miatt, miért akarnak egy játékban is transzok lenni, amikor lehetnek született férfiak vagy nők is ott?

Vagy akkor mi a transzság "célja"?



#játék #férfi #nő #transz #diszfória #karaktergenerátor
ma 01:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Aki transz karaktert rak a saját játékjaiba, az egy beteg agyú.
ma 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hát azt nem mondanám, de mindenesetre fura. Főleg ahol van választás, hogy milyen nemű karakterrel játszhassunk.

Én tuti nem választanám önként a diszfóriát és a testkép zavart. De igaz ez csak én vagyok.

ma 02:26

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!