Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik a legjobb ár érték...

Melyik a legjobb ár érték arányú konzol belépő gamerként ?

Figyelt kérdés
Főleg horror, rpg játékok érdekelnek, multi, meseszerű nem igazán.

szept. 10. 23:01
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha belépő vagy akkor annyit tanácsolnék, hogy ne a hardvert nézd hanem a szoftvert. Ha még nincs meg ez akkor tanácsolnám, hogy Xbox One és game pass, nem baj, hogy ha nem maradnak meg a játékok, de mondjuk ha tolod 3 hónapig akkor rohadt sok játékot kipróbálhatsz és ami megtetszik akkor megveszed.

PS-nek a kínálata gyengébb. Lemezesen meg úgy voltam sok game-mel hogy ha már megvettem végigtolom. Gamepass-en meg tolok ebbe 5 órát, abba 3 órát, a 3. nem tetszik csak 10 percet tolok bele. Súlyos 10.000 ft-kat spóroltam azon hogy volt amit kipróbáltam de játszani nagyon rossz volt.

Meg úgy is lesznek leárazások és olcsóbban megveheted a játékokat. Pl ha most veszel 3 hónapig gamepasst ami megtetszik azt karácsony körül ha szerencséd van megveheted olcsón/ olcsóbban. Így nem lesz kidobott pénz a gamepass.


Nekem Series S-em van, de amiket játszok azok One-on is elfutnak. Ha belépő vagy akkor meg nem is muszáj a legújabb címekkel játszani. De én így sem azokkal játszok.

szept. 11. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!