Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lol-ban miért csak a flamereke...

Lol-ban miért csak a flamereket büntetik?

Figyelt kérdés

Első draft gamemet játszom, rögtön beinstalockolják a lanemet. Ha én ezért leátkozom a családját, JOGOSAN!!!, akkor ő nem kap semmit én meg bannt kapok. Ugyanez a trollokra, interekre hasonlókra.

Lol-ban az egyetlen dolog ami ellen tudsz játékon belül védekezni az a flame, mert tudod muteolni, de ha az a nagyon okos csapattársad eldönti, hogy mindent megtesz hogy ne nyerjünk, akkor az ellen nem tudsz csinálni semmit, mert az nem is büntetik.

Én nem értem, mit sírnak az emberek a flamelés miatt, főleg ha jogosan kapja az ívet. Az életben sem úgy fognak veled beszélni mindig, hogy jaj aranyvirágszálam stb. Ott elfogsz kezdeni sírni?



aug. 16. 14:36
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Azt is büntetik, ha elég report érkezik be rá, csak a beszólogatást könnyeb ellenőrizni, ezért gyors folyamat.
aug. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%
Engem nem zavar ha lane-emet lopják, de ha már a hero-m is az már inkább. De akkor sem küldöm el őket vissza anyjuk első lyukába xD (nyilván magamban azért végigmondom a monologot xD). Ha lane+hero lopás is megtörtént akkor a random gombbal választok hero-t a lane-re aztán vagy örülnek neki vagy nem. De azért direkt nem fogok lose-olni random pick-el sem.
aug. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
Hát tipikusan ilyen pc és álszent lett a világ, ez itt is kiütközik. Hogy jajj nehogy valami csúnyát, sértőt merészelj mondani még a jogos inzultus esetén se. Majd az lesz a kövi szintje amikor játék elején benyőgi kéretlenül mindenki hogy ő nő/néger/meleg, és akkor még tiltást is kapsz gyűlöletbűnért minden ilyen beszólogatós esetben :D Bezzeg trollkodni, elszabotálni a játékot és a wint, mindenféle lehetetlen toxikus módon viselkedni, az rendben van. De ha valaki mond valami sértőt azt ezerszeresen meg kell torolni, mert akkor ő a közellenség a játékban, még ha igaza van akkor is. Vagy ha épp a legkompetensebb csapattag és egy igazi game ruiner noobot tesz helyre, akkor is. Összességében meg főleg az lehet a legfőbb indok amit az 1-es is ír, ez könnyen és egyszerűen bizonyítható hiszen egy sima chatfilteren fennakadás vagy chatlog bizonyítja. Míg a trollkodás, ruinerkedés ellenörzése egy komplex folyamat lenne, és nagyon időigényes. Hacsak meg nem oldják, hogy statisztikából is vissza lehessen következtetni. De az kevésbé megbízható.
aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
75%

nem nagyon válasz a kérdésre, csak személyes megjegyzés, de én sokat játszottam counter strike-al, coddal stb.. nagyon sokat dotázok, és még lolozok is, de szerintem lolban legrosszabb a pub játékok, egyszerüen totál toxic mindenki, de nagyon durván, mindenki szid mindenkit, még ha nyerésre állunk akkor is


ne érts félre, a felsorolt játékokban és egyéb játékokban is vannak toxic játékosok, de a lol bakker, hát a többihez képest ég és föld, mintha lolba csak az igazi tahók járnának játszani, pedig tuti nem így van mert azért ritkán vannak kivételek de nah

aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!