Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem mukodik a konzol...

Miért nem mukodik a konzol ablak a sims 4 ben?

Figyelt kérdés
Nem működik a sims4ben a ctrl+shift+c valamiért nem akarja megnyitni már letöröltem és újra töltöttem és amikor a ctrl Al próbálom megnyitni akkor ha hosszan nyomom képernyo képet csinál viszont ezeket nem tudom hol lehet át állitani?

#cheat #The Sims 4 #Sims4 konzol
aug. 11. 21:01
 1/2 anonim ***** válasza:
Gondolom lopott játék?
aug. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ESC és beállításokban nézz szét, biztos, hogy van benne opció de egyébként alapból ha egyszerre nyomod le a billentyű kombinációt(Ctrl+Shift+C) jónak kéne lennie. Én most ps en játszok de billentyűzettel és ott is jó ugyanúgy mint korábban a PC-n amin évekig játszottam eredeti és kalóz verziót is használtam. Nem lehet, hogy esetleg rossz gombot nyomsz vagy valamit túl sokáig, esetleg valami közben ami miatt fotóz?
szept. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!