Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 24-ben ha játszok miért...

FIFA 24-ben ha játszok miért túl világos a gyep?

Figyelt kérdés
Pontosabban EAFC 24. Másik tévére csatlakoztattam és nagyon rikít a pálya. Gondolom a tv-vel lehet valami mert rémlik hogy az eddig használt tv-nél is volt ilyesmi, de már nem emlékszek hol lett beállítva, mert évekkel ezelőtt volt. Játékon belül már mindenhol néztem. Szóval a lényeg hogy nem természetesen zöld a gyep, mint korábban hanem ilyen nagyon világos zöld. Esetleg valami tippek?

júl. 29. 18:00
 1/4 anonim ***** válasza:
68%
Túl rövidre lett nyírva.
júl. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Azért világos a gyep hogy jobban lásd a labdát
júl. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Világos labdát nyilván világos gyepen lehet jobban látni... Azért csinálják, mert ez az EA üzletpolitikája, hogy mindig szándékosan elrontanak, kivesznek valamit, hogy legyen miért megvenni a következő évben megjelenő játékukat, ami ugyanaz mint az előző. (Apróbb módosításokkal)
júl. 31. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a troll válaszokat. Viszont azóta rájöttem hogy a tv a ludas, mert ott kell állítani a fényerősségen. Azért is gondolkodtam utána mert a másik tv-n nem volt ilyen.
aug. 1. 09:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!