Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Genshinben még van Chronicled...

Genshinben még van Chronicled Wish? (Bocsi ha rosszul írtam)

Figyelt kérdés

Tiktokon most láttam egy videót, hogy Hu Tao lesz benne a 4.8-as update-ben (régebbi videó volt) de nekem már az előző update-ben se volt Chronicled Wish. Semmit nem találtam róla sehol, szerintem a videó is kamu volt, de tényleg mi történt vele?


Lassan amúgy jöhetne egy Hu Tao banner, összeszedtem vagy 85 wisht és egy 55-ös pity-t rá xd



júl. 24. 20:58
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Jelenleg nincs - eddig egyszer volt csak Chronicled Wish a 4.5-ös verzió első felében Mondstadt karakterekkel. A videó mindenképp kamu.

Az embereknek nem igazán tetszett, hogy nagyon hirtelen lett bejelentve, Intertwined Fate-eket használt Acquaint Fate-ek helyett (annak ellenére, hogy hat felkínált 5-csillagos karakterből három standard), nem volt aktív a patch teljes ideje alatt, illetve a legnagyobb probléma az volt, hogy a banner lejártakor elveszett a pity-d; ha most visszahoznák, ugyanúgy mindenki a nulláról kezdene, mint a 4.5-ösnél. Plusz pont közvetlen utána jött ki a Neuvillette + Kazuha rerun banner és a legtöbben inkább beléjük fektették a megtakarított primogemjeiket, és hát ebben az esetben meta-szempontból nem egy okos döntés mondjuk Albedóra vagy Klee-re nyomni, ha az előbbi kettő nincs még meg.

Szomorú, mert amúgy egy nagyszerű ötlet volt! Ahogy növekszik a limitált karakterek száma előbb-utóbb lehetlenség lesz antik (2,5 évnél régebben megjelent) karaktereket rerun-olni, mert egyszerűen nem lesz nekik elég hely a menetrendben. Ha úgy írták volna meg, hogy a patch teljes ideje alatt érvényes, átmegy a pity-d a következő Chronicled Wishre ÉS minden update-ben rotálódva más-más régióból származó karaktereket szerezhetsz be szerintem sokkal nagyobb sikertörténet lett volna belőle.

júl. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi!
júl. 26. 19:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!