Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A szerencsejáték.hu-n hogyan...

A szerencsejáték.hu-n hogyan fizetik ki a kisebb nyereményt?

Figyelt kérdés
Online vásároltam hatoslottót, 3 találatot értem el. Külön igényelnem kell valahol vagy majd automatikusan megjelenik az online egyenlegemen?
júl. 21. 17:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha online játszol, akkor az összeg hozzákerül a felhasználható kerethez (egyenleg).

Ha ki akarod venni, azt neked kell kezdeményezned.

Jelentkezz be a szerencsejáték weboldalán. Jobb felső sarokban ahol írja a neved meg az egyenleget, lenyitod, második fül "Nyereményfelvétel", arra kattintasz. Utána megadod az összeget és a jelszavadat. Arra figyelj hogy csak nyeremény egyenleget tudsz kivenni, feltöltöttet (tehát amit te fizettél be) nem! Pl egyenlegnél ír 10.000Ft-ot, de abból a Befizetett egyenleg 7.000Ft, Nyereményegyenleg 3.000Ft akkor max 3.000 Ft-ot tudsz kifizettetni számlára.

Ellenőrizd le a bankszámla számodat, töltsd ki a 2 mezőt, ha minden megvan akkor katt a kifizetés gombra.

A kifizetés néha sokáig eltart, nekem pl volt olyan ami 4 munkanap után lett kifizetve, illetve csak munkanapokon utaltak nekem eddig vissza, pl elindítod pénteken ne csodálkozz ha szombat-vasárnap nem történik semmi, majd hétfő-kedd körül lehet lesz belőle valamit.

júl. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!