Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Steam játékkezelő kliens...

A Steam játékkezelő kliens "Steam Felhő" beállítása elmenti a játékoknál a Felhőbe az állást (megvett autók, garázsok, elért pénz vagy pont stb.), és Windows újratelepítése esetén ezeket lehet folytatni, vagy külön kell erre figyelni?

Figyelt kérdés
júl. 18. 18:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Magát a mentési fájlt/fájlokat menti a felhőbe. Ergo mindent amit ez/ezek a fájl/fájlok tartalmaznak megmarad. Ez 1 offline játék esetében mindenre kiterjed. Maximum a beállításokat kell újra belődd(felbontás,grafika részletessége,hang,stb). Szóval igen, minden fontos megmarad automatikusan.
júl. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha ezeket nem mentené el akkor szerinted mégis mint ment el? Mi értelme lenne az egész felhőnek?
júl. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amelyik játéknál írja, ott van csak felhőbe mentés (nem terjed ki automatikusan minden Steam-es játékra a szolgáltatás). Arra kell figyelni, hogy a folytatni kívánt játéknál legyen elérhető és aktív is a felhőmentés.
júl. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, bizonytalan voltam a kérdésben, megnyugtattatok. :o)
júl. 18. 20:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha még biztosra akarsz menni, akkor a felhőbe mentésnél is lehet egy offline mentési mappája a játékoknak, azt ki lehet menteni manuálisan és visszamásolni az új telepítésen. Ezt már egyesével kell kideríteni, mert van ahol a Steam mappán belül van, van amelyik a Dokumentumok mappába ment, egyes játékok a felhasználói fiók egy mappájába.
júl. 18. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
5: Köszi, erre is gondoltam. Amúgy rémes, hogy nincs egy szabványos hely, ahova mentenek a játékok, mindent úgy kell kihalászni lehetetlen helyekről (pl. C:\Users\Appdata\Local\Készítőcégnév\Játék\...). Láttam már ilyent. Nagyon szomorú.
júl. 19. 08:55
 7/8 anonim ***** válasza:

#6 Ezeket a helyeket 1 gombnyomással hozzáadod a "gyors elérés"-hez és nem okoz több gondot. Nem atomfizika. 4 Helyre menthet 1 játék.


1. Saját mappája steam-ben

2. Dokumentumokba

3. Local

4. Locallow(utolsó 2 amit te is írtál)


szóval nem mindenfelöl kell halászgatni, fix helyük van.

júl. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7: Igen, este majd utánanézek. Sajnos a Neten nem találtam, hova ment, így nekem kell megkeresnem, remélem, meglesz.
júl. 19. 13:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!