Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak én jártam így? Mi a...

Csak én jártam így? Mi a teendő? A többi információ lent található!

Figyelt kérdés

A GTA Online-ban a karaktereimre rá bugoltak idegen tetoválások (egyiken sincs hasonló tetoválás). Nem tudom sehogy eltüntetni. Ha a helyére teszek másikat összemosódnak. A másik probléma, hogy a SecuroServ logo is így működik az összes ruhán ott van, csak a golyóálló mellényekkel lehet takarni. ): Annyi tartozik még a történethez, hogy 2 Olnine karakterem van ha váltok köztük akkor mindegyiknél van valami probléma. Nem tudom mit kezdjek vele! ): Néha viszont eltűnnek, de ugyan azok jönnek vissza is. Játszani attól tudok, csak zavar a látkép.


U.I: Ha valamit nem jól fogalmaztam meg szabad kérdezni! (: Valakivel történt ilyen a napokban vagy valaha? Előre is köszönöm a hasznos, segítőkész válaszokat!



jún. 30. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Minek van 2 karaktered? xD Nekem pont az ilyenek miatt elég 1 is.
jún. 30. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Mert az elsővel már nem igazán van hely a garázsaimban és nem szeretnék eladni autókat. Így a másik karakterrel gyűjtöm a kevésbé jó de azért még tetsző autókat. XD De nem hallottatok hasonlóról?
jún. 30. 10:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem e megvett épületeim 30%-van kb kihasználva garázs ügyileg, vagy annyi sem. xD Pedig nekem is van nem 1 kocsim. kb 500 helyem van de tudnék még venni. xD
jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Valami a kérdéssel kapcsolatos javaslatot is valaki tudna adni? Mit csináljak? Azon kívül, hogy nem játszok?
jún. 30. 14:26
 5/7 anonim ***** válasza:
22%
Írj support-nak. Hátha nem sz#rnak telibe és segítenek...(amit erősen kétlek).
jún. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

#5

Köszönöm, gondoltam rá. Hogyan írjam le nekik, hogy megértsék? Ide is alig tudtam leírni. XD Nemhogy még angolul. XD

tegnapelőtt 06:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Senki sem segít. Nekem nincsenek drag és draft versenyek, és senki nem mondja meg miért. Ez a danigyerek se tudja
tegnap 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!