Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem akarok venni kis kézi...

Ha nem akarok venni kis kézi konzolt, lenne értelme házilag építeni magamnak egy sajátot?

Figyelt kérdés
Miből lenne a leginkább célszerű? Olyan pár centis minipcből, és arra integrálni mindent? Vagy valami kiszuperált mobil vagy laptop, és aköré kontroller? Esetleg egyéb ötletek?
jún. 28. 20:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Soroljam?

1. Te nem vagy erre alkalmas(nincs ilyen végzettséged/szaktudásod)

2. Mivel nem Microsoft,PS,Xbox,stb áll mögötted így felmerül a kérdés hogy mükődtettnéd.

3. Mint 2. pontban senki nem áll mögötted, nem lesz driver támogatás sem, meg semmi.

4. Nem fogják neked "finomhangolni" a játékokat csak a te kis kézi szutykodra, ha futtatni akarod akkor NEKED kell megoldani hogy mükődjön az összetákolt cuccodon.

5. Jogi kérdések és perek, mivel ugye nem teljesen TE magad tervezed és gyártod le az alkatrészeket hanem már meglévő termékekből "gányolnád" össze ahogy írtad.


Szóval ennek a "én majd csinálok magamnak..." ötletnek elég sok súlyosan vérző sebhelye van.

jún. 29. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Találtam pocket playereket jó áron, linux, beépített emulátorok, teljesen jó lesz az is. Kb erre találták ki az egészet, mint amit én is szeretnék :)
jún. 29. 19:33
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!