Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ha nem akarok venni kis kézi...

Ha nem akarok venni kis kézi konzolt, lenne értelme házilag építeni magamnak egy sajátot?

Figyelt kérdés
Miből lenne a leginkább célszerű? Olyan pár centis minipcből, és arra integrálni mindent? Vagy valami kiszuperált mobil vagy laptop, és aköré kontroller? Esetleg egyéb ötletek?
jún. 28. 20:17
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy esetleg kínában nem árulnak valami hamisítványt? :D Ahol adott valamilyen hasonló kialakítású hardver, és amire te gányolhatsz fel operációs rendszert és játékot egyaránt?
jún. 28. 20:18
 2/12 Kedves Vezető ***** válasza:

És miket futtatnál rajta ?

Sok sikert

jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Olyan játékokat, amiknél jó a gamepad beállítás. Ha más nem akkor hotkey segédprogrammal is rá lehetne segíteni.
jún. 28. 23:13
 4/12 Kedves Vezető ***** válasza:
60%

Jó, gondolom már leszerződtél a Microsoft-al, vagy a Sony val, és érkeznek az exkluzívok is a kézikonzolodra, ami vagy

"valami kiszuperált mobil vagy laptop".

Figyelj, szerintem vegyél egy Switch-et.

A válaszom a kérdésedre amúgy:

Nem.

jún. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Jó a Switch nagyon csak drága, a hozzá való játékokról már nem is szólva. És ha esetleg a telefonra raknék egy emulátort és oldalról rácsatlakoztathatós gamepadot illesztenék rá? Lehet ilyet kapni mobiltelefonokhoz, láttam.
tegnapelőtt 00:16
 6/12 Kedves Vezető ***** válasza:
51%
Egy telefon is egy 80 as minimum amin elfutnak a játékok.
tegnapelőtt 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
De én nem az a COD, Fifa, NFS féle forma vagyok. Az indie játékokat szeretem, a stilizált vagy pixel art stílust, sőt még csak a 3d-hez sem ragaszkodom.
tegnapelőtt 08:23
 8/12 Kedves Vezető ***** válasza:
Akkor tényleg veszel egy androidod, és azon elmennek a retro játékok is, tudsz hozzá stick et is venni, de érintőképernyő-n is tökéletesek.
tegnapelőtt 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog a spórolás, de ha túlzásba viszik akkor könnyen és hatalmasat visszaüt...
tegnapelőtt 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Alapvetően igen, ha a legolcsóbb gagyit veszi az ember az sokszor ráfizetés, nem pedig spórolás. De ha én építek magamnak és mindent számomra megfelelőre, ott mi üthet vissza hatalmasat?
tegnapelőtt 09:54
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!