Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek milyen az új...

Kedves Vezető kérdése:

Szerintetek milyen az új Mortal 1 harcrendszer, az online meccs ? A kinézetek ?

Figyelt kérdés

Én Switch Lite on nyomom, mobilnettel, szóval lehet hogy a dokkolós etherneteseknél jobb a ping, azért van az hogy pl:

Felütök, de nyomja tovább a kombót a csávó.

Van vagy 3 féle meccs:

1: Folyamat a levegőben vagyok, vagy Baraka-val/Scorpionnal nyomatják a kombókat.

2. Béna az ellenség, meccs közben kilép

3, ami nagyon ritka, a régimódi, taktikus, lassú, izgalmas meccs.

Szerintem egy Mortal ban sem volt eddig levegőben az ember egy felütés/rúgás után, itt mintha még időt is hagyná rá, hogy a levegőben tovább kombózd.

Biztos meglehet tanulni, de ez nem olyan szórakoztató szerintem mint volt, hogy mindenki taktikázott a pár képességével, szurkálódtunk, stb.

Újaknak biztos bejön ez, de nekem speciel ezek az X-ray ek is csak casualosabb-á tette az egészet.

Van pár karakter, pl Scorpion, Baraka, akikkel vannak általában, nekik van a leg O.P.-bb mozdulatsoruk, könnyű kombójuk, de pl alig jön valaki Li Mei el, Ashrah-al, Taya-val, stb.

Nem tudom..

Nem olyan szórakoztató így.

Nagy konzolokon , Pc-n is ilyen?

Nektek bejön ez ?

Szerintem pl az XL jobb volt minden téren. Nem azt mondom hogy fos, csak szerintem nem a legjobb.

Pl ugrik felém a csávó, nyomom a felütést, ami a 11 ig simán ment ilyenkor, most semmi, ugyan úgy lerúg. Stb.

Jó ez szerintetek ? Még Én sem alkottam teljes véleményt.

Köszi.



jún. 27. 22:48
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!