Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi az oka hogy a játéktol...

Slider kérdése:

Mi az oka hogy a játéktol urjaindul a gépem?

Figyelt kérdés
Megvettem a Burnout Paradise-t és amikor belépek(nyomj egy gombot képernyőnél) van hogy befagy, aztán azt irja hogy ati2vdag illesztőprogram meghibásodott...a legfrissebb a videokártya driverem.Légyszives segítsetek
2010. okt. 31. 01:07
 1/4 anonim válasza:

Nem igen volt még dolgom ilyen kaliberű játékokkal, de tapasztaltam hasonlókat.

Volt hogy a játékoknál újraindult a gépem vagy pedig befagyott. Később kiderült hogy egy (vagy több?) vírus felelt ezért. Úgyhogy 1., megoldás: Vírus keresés + kiírtás 2.,megoldás: Windows Újratelepítése

Ha a dolog még mindig fennál, akkor nézd meg hogy meg van-e a szügséges gépigény a játékhoz. (Ezt először kelledt volna írnom, na mindegy.)

Ezután passzolni tudok csak. :s Nekem a kettő közül valamelyik mindig bevállt. Volt hogy a DirectXet nem frissítettem, de az más tészta.

2010. okt. 31. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
a gépigény 4 évvel meghaladja ezt a játékot kb:D, vírus az lehetséges mert már 1.5 éves az XP-m, most tisztitottam ki a gépet de a gond még mindig fennáll.Direct x-em a legfrissebb, a vírus keresést meg most lefuttatom.Köszönöm szépen a választ:)
2010. okt. 31. 15:28
 3/4 A kérdező kommentje:
vírust se talált a nod32:S
2010. okt. 31. 16:48
 4/4 anonim válasza:
Lehetséges hogy megvan egy bizonyos követelmény, csak az is lehet, hogy a játék azt a típust nem támogatja. (Pl:. Stubbs The Zombie NVidiát szeret)
2011. máj. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!