Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan World Of Warcraft...

Van olyan World Of Warcraft privát szerver, ahol a játékosok nem tudnak Mass-Reportolni?

Figyelt kérdés
Ebben az évben eddig 4x tiltottak ki játékosok, ezt a Blizzard mind fel is oldotta de mivel valakinek nem tetszett tegnap az, hogy felmásztam BG közepén a házra, így mondta a többinek, hogy reportoljanak. Nemsokkal késöbb pár másodpercen belül, kidobott a játék, szóval elegem van, ostoba primitív blizzard rendszer ami megengedi a játékosoknak, hogy kitiltson, hihetetlen...
jún. 26. 01:11
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Értem én srácok, persze, van akivel nem fordul elő, hogy jelentik. De, amiért felmásztam a házra, az azért volt, hogy elfoglaljam a bázist, miközben a Warrior jött, és előzőleg már simán legyűrt, úgyhogy ha magasan vagyok onnan több esélyem van miközben tartom a bázist.


Egyértelműen magas helyre mászok ranged classal, ez nem kérdés.

jún. 27. 19:45
 12/14 PMC Wagner ***** válasza:
68%
warrior fel tud leapelni bármikor így hülyeség ez a kifogás
jún. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Pontosan az a lényege, 1x leapel és kész, ez a csel. De mindegy is, látom nem érted a lényeget, jobb ha most lezárjuk itt a vitát, vagy megérted amit leírtam és ennyi, vagy próbálkozhatsz a félrebeszéléssel, de ne aggódj, én ide a kérdés alá, több választ nem írok.
jún. 27. 21:37
 14/14 anonim ***** válasza:
70%
#12 Ignoráld a "kérdezőt" Trollokkal nincs értelme vitázni.
jún. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!