Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Van olyan World Of Warcraft...

Van olyan World Of Warcraft privát szerver, ahol a játékosok nem tudnak Mass-Reportolni?

Figyelt kérdés
Ebben az évben eddig 4x tiltottak ki játékosok, ezt a Blizzard mind fel is oldotta de mivel valakinek nem tetszett tegnap az, hogy felmásztam BG közepén a házra, így mondta a többinek, hogy reportoljanak. Nemsokkal késöbb pár másodpercen belül, kidobott a játék, szóval elegem van, ostoba primitív blizzard rendszer ami megengedi a játékosoknak, hogy kitiltson, hihetetlen...
jún. 26. 01:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az nem a játék hibája hogy ennyi gyökér(magyar?) van a játékban. Keress másik guild-et.
jún. 26. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Már elnézést, de az ilyen válaszokat nem. Egyrészt, nem hova tartozás alapján történik a dolog, másrészt, érted a lényegét a kérdésnek? Bárkinek nem tetszik valami a játékon belül, fogja magát és reportol, és kapod a tiltást, emellett a kockázat mellett én nem akarok eredetizni, azért fizessek 1 hónapig, hogy a fele kitiltásból álljon mert icarusredlmao nem szerette, hogy veszített ellenem duelben? Hát ez a lényeg.
jún. 26. 09:34
 3/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát senki sem kötelez hogy wow-ozz. Én alapból utálom a havidíjas játékokat. Vagy keress más játékot vagy hagyd abba a sírást. Azzal hogy játszol vele, elfogadod a játék EULA-ját és onnantól nincs apelláta.
jún. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

A hozzáállásod, egocentrikus személyiségre utal. Elnézést válaszoló, de ez nem sírás amit én csinálok. Én szimplán nem fogadom el, hogy játékosok tilthatnak ki más játékosokat, így hát elkerülöm ezt, azáltal, hogy privát szerverre megyek, a Blizzard inkompetenssége miatt. Az EULA pedig, valószínűleg """"""beleírta""""""" a blizzard, hogy a játékosoknak szabad kibannoltatni a másikat.


Mindenesetre keresek majd egyet, lezárásként neked azt üzenem, hogy olvasd el és értsd meg a jövőbeli kérdéseket, kicsit jobban mint most.

jún. 26. 10:43
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Megjelenés óta játszom a játékkal, van mögöttem jópár óra, de valahogy engem nem bannoltak. Egy reportért senkit nem bannolnak.
jún. 27. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Pontosan az itt a gond, hogy egy reporért nem, de több reportért igen.


https://www.youtube.com/watch?v=7ep9OzAuoh0


Nem az számít, hogy hogyan kerüljük el azt, hogy reportoljanak, mindenki tud reportolni, valakinek nem tetszel, valakinek nem tetszik amit mondasz, mint például én, hogy nem szeretem a starfield-et, akkor az bizony reportolni fog, és ki ellenőrzi a blizzard-nál ezt? Senki, 60000 millió reportot nem lehet. + a fickóknak vannak reportolós altjuk valószínűleg így ők az eredetiek nem kapnak kitiltást.

jún. 27. 07:55
 7/14 PMC Wagner ***** válasza:
36%
Reportolnak mert hátráltatod a csapatot , szerintem teljesen jogos
jún. 27. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Azt a leborult... Nem tudom, hogy honnan szedted ezt az állítást, de nem számít, nem tűnik fel, hogy nem ez a probléma, hanem az, hogy a játékosok képesek egymást kitiltani ha akarják? Tehát, most őszintén, szerintem teljesen jogos, hogy nem akarom az időt amit kifizettem pazarolni, csak azért mert valakinek szúrja a szemét az, ha játszok.


Mindenki értse meg, ne azt nézzed, hogy miért reportolnak, hanem azt, hogy te lehetsz a következő akit így fognak reportolni, és utánad mindenki más is, mint tudjuk rengeteg Bot van a játékon belül, ők is tudnak reportolni, és gold inflációt okoznak, ennyi az egész, remélem érthető volt.

jún. 27. 11:20
 9/14 PMC Wagner ***** válasza:
100%
Én már lassan 20 éve játszom a játékot, egyszer nem fordult velem elő hogy mass reportot kaptam volna, pedig szokok én is paraszt lenni. Ha az egész BG reportol téged akkor igazán nagy fsz lehetsz. Ha engem kérdezel szerintem az egész bg alatt nem csináltál lófszt sem csak a házra probaltal feljutni lehet cappelték a flagot is amit védned kellett volna stb
jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
54%

"valakinek nem tetszett tegnap az, hogy felmásztam BG közepén a házra"


Mondjuk ha fontos event alatt olyat csinálsz ami k#rvára nem ahhoz kapcsolódik és veszélyezteted a gyözelmeteket is ezzel, akkor nem értem hogy mégis MIÉRT csodálkozol ha reportolnak... xD


Gyakorlatilag ezzel a "házra mászással" el trollkodtad az egészet. Szóval teljesen jogos a report. Eventeken csináld amit az eventeken KELL és ne unalombol mássz ide-oda... xD

jún. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!