Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xboxon hogy tudok egy játékon...

Xboxon hogy tudok egy játékon 2 kontrollerrel játszani?

Figyelt kérdés

Xbox one s-ről van szó.

Egyik ismerősöm azt mondta hogy csak úgy lehet ha van egy másik xbox fiókom is és ott is elő kell fizetni ugyanúgy, csak akkor tudok 2 vel játszani. Ez igaz?

Valahol olvastam hogy át kell váltani vendégre de nem működik úgy sem. (Moving out, overcooked 2 )



jún. 24. 04:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy kell minimum egy vendég profil meg a kontrollert rá kell hangolni az xboxra.
jún. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Játéktól függ hogyan működik. Ha megnyomod az Xbox gombot akkor a beugró mini menüben a profil fülön tudsz bejelentkezni más profilokkal is. Ott van a vendég is. Ez a legtöbb játéknak elég, de van aminek rendes profil is kell. A rendes profilra normál esetben nem kell külön előfizetni semmit, egy online előfizetés megoszlik az összes profil között ugyanazon a gépen.
jún. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Gyakori93 ***** válasza:
100%

Ha többen akartok játszani egy játékkal, akkor a játékon belül megnyomod az adott gombot a másik kontrolleren, amit a játék ki ír. És ekkor bejön egy ablak, ahol a profilt kell kiválasztani.

Ott rá kell menni arra a profilra aminek ugyan az a neve, mint a te saját profilodnak, csak van a végén egy "(1)" szám.


De ha olyan játékkal játszotok ahol fontos az adot profilhoz a mentés, érdemes bejelentkezni a másik játékosnak a saját microsoft fiókjába, vagy regisztrálni neki egy hotmail (outlook) címet.


Ilyen játék pl a Cod, ahol a haladáskor megszerzett fegyverek, és egyéb kiegészítők, csak ekkor maradnak meg.

Másolt profilnál nem menti el, hiába lép be a "(1)"-es számú másolt profilba.

jún. 24. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem jó sajnos 😔

Csináltam mégegy profilt de így se csinál semmit...

Írja hogy nyomtam meg az A-t a másik kontrolleren de nem csinál semmit és elvileg be van jelentkezve mindkét profil

jún. 24. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!