Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ps5 kontrollerrel tényleg...

Ps5 kontrollerrel tényleg lehet ennyire jól játszani, mint ahogy ez a tag nyomja?

Figyelt kérdés

Egyáltalán kontrollerrel játszik?

https://www.youtube.com/watch?v=VRtkxUNdIH4


jún. 8. 21:30
 1/3 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ps5 hoz is lehet egeret es billt hasznalni


ettol fuggetlen lehet kontrollerel jatszik tenyleg de ezt honnan tudni? Ugy lehetne ha lenne kulso kep rola ahogy o jatszik kontrollerel es ugy jatekrol is kivulrol

jún. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Persze, hogy lehet. Ne feledjük el, hogy a PC csak itt nálunk keletebbre volt az első számú videojáték platform, a nyugati gyerekek konzolon nevelkedtek, és számukra ez az irányítás a természetes. De magyar PS5 játékost is ismerek, akinek több, mint 250 Warzone győzelme van. Láttam játszani (ott ültem mellette), egészen szürreális élmény volt. Sokan mondják (főleg a PC-sek), hogy a konzolos aim assist az egy aimbot, csak egy gombot kell megnyomni, és automatikusan találsz, de ez egy orbitális marhaság, csak az beszél így, aki sosem próbálta. Én több száz órát töltöttem kontrolleres edzéssel, kipróbáltam minden ajánlott beállítást, tippet-trükköt, de nekem még mindig kegyetlenül nehéz célon tartani a fegyvert. Ha tizenévesen kezdtem volna, nyilván ösztönösen menne.

Másrészről vannak olyan játékok, ahol nagyon jól megoldották a kontrolleres célzást: The Division 2, Tomb Raider-ek, Uncharted sorozat, ezeket csak kontrollerrel szeretem játszani.

jún. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2: Ja, de amúgy ha valaki egér-billentyűzet adaptert (XIM, Cronus, stb) használ, akkor is a kontroller gombjai láthatók a képernyőn.
jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!