Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A póker játékba ha pókerem...

A póker játékba ha pókerem van tehát négy egyforma lapom, szabad-e rá emelnem tétet?

Figyelt kérdés

Online szoktam pókerezni már 10 éve, és ha az asztalnál valakinek pókere van és emel, mindig rászólnak, hogy ezt nem illik.

Én most megpróbáltam kiguglizni de sehol se találtam erre vonatkozó játékszabályzatot, de nagyon kiváncsi vagyok hol írja ezt az etikettet bármilyen felület.



jún. 19. 04:29
 1/4 47. ***** válasza:
Ilyen nincs
jún. 19. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mikor szólnak rá? Amikor már terített (nem vagyok kártyás, lehet nem így mondják), akkor már vége a játéknak. Utólag szólnak?

Pókerek között is van erősorrend, és nem is a legerősebb. Ha a másiknak mondjuk Royal flösse van? Az emelés miatt esetleg eldobja. Nem a nyerés a cél?

És a blöff? Azt illik? Nincs semmim, de eljátszom, hogy nagyon erős a kezem?

jún. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az egy dolog hogy illik-e vagy sem. Megteheted és pont. Hogy ez kinek mennyire tetszik az már másik történet.
jún. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%
What? Online pókerből élek. Nincs ilyen.
jún. 20. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!